Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kanast kõrini, kala kallis?
Saatis: Niika
Kuupäev: 05. April 2010, kl 14.32

Ma ei ole taimetoitlane ega kavatse selleks ka kunagi saada. Eks olen siin püüdnud lahjat liha süüa, aga nüüd on nii, et kana ei taha terve pere enam näha ka. Tegin küll võimalikult eri moel, india moodi ja tai moodi ja eesti moodi, aga siiber sai ikka. Kala on vahel aga nii neetult kallis, lõhe eriti. MIsmoodi ma siis oma lihavajadust rahuldan? Rasvane sealiha on ju tabu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Kuupäev: 05. April 2010, kl 14.57

mis tähendab tabu?Mina pean oma toidud kõik sealiha peal tegema kuna ise kasvatame söögiks siga et ei peaks poest kallist liha ostma. Seal on ka taisemaid osi , kõik ei ole pekk ja mõne pekisema tüki saab lükata rasva arvele.Tõsi ta on et kala on kallis , isegi tahaks vahest kala ikka täiega süüa aga rahakott ei luba eriti kui sul on toidulauas 5 suud ootamas.Isegi vitsutasin vahepeal kana kui sealiha varud hakkasid lõppema ja uue sea kallale asumine ei saanud ega saanud teoks.Rasvasema sealihaga saab päris kavalalt toimida-saab rasva toidult ära koorida kui taha seda ära süüa.Ahjus küpsetades täpselt samuti otsid taisemat osa enda taldriku peale.Mul õnneks seda muret ei ole et keegi ei söö pekki --mees pistab kõik nahka ja ilma süümepiinadeta kuna ta on tõeline toidu raiskaja,sellles mõttes et ta ei kogu endale polstrit nagu mina kes kõik talletab. No ja palju sa seda liha ikka korraga süüa saad 150 g või 200 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Saatis: a
Kuupäev: 05. April 2010, kl 18.25

Lambaliha ei ole ju väga kallis ja annab vähe kaloreid. Ja valge ookeanikala ja meie oma räim heeringas ei ole ka minu teada kallim kui sealiha poes. Ma ei suudaks ka kogu aeg kana süüa, see nii maitsetu liha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Saatis: savikass
Kuupäev: 05. April 2010, kl 20.23

Et mind on loodus sedasi õnnistanud, et mina kala ei söö. Viimasel ajal ei taha miskipärast ka loomaliha eriti. Järele jäävad taine sealihafilee, kalkun, kana, part (ettevaatust-pardilihas on palju kaloreid).
Ma olen nii harjunud selle väikse valikuga, et ei oskagi muud tahta enam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Saatis: a
Kuupäev: 06. April 2010, kl 08.18

Pardifilee on minu lemmik aga tõeline rasvapommsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Kuupäev: 06. April 2010, kl 19.35

Mul on sama probleem kanaga viimasel ajal...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Saatis: tibu
Kuupäev: 15. April 2010, kl 18.56

Ega lihal ja lihal on ka vahe. Kana võib isegi veidi rammusam olla kui sealiha. Ja loomaliha, kuhu see jääb??

Sea sisefilee on praktiliselt sama kallis kui kanafilee ja veise välisfilee. Valik on alati olemas, kui ise piisavalt tahta.
Alati saab valida veisehakkaliha või noorloomahakkliha ja kokka nüüd. smiling bouncing smiley

Kalaga on nii, et soovitan vaadata ka sügavkülma. Seal saab veidi inimliku hinnaga kui värkse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Saatis: Siiri
Kuupäev: 16. April 2010, kl 14.57

tallinna inimestel soovitan vaadata nomme turu kalapoodidesse, 70 kroonise kilohinnaga on seal päris head kala saada. sygavkylma kaubaga on nii, et kilohinnale pane 25-30% otsa, sest just nii suur on kaalu kadu sulatamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kanast kõrini, kala kallis?
Kuupäev: 20. April 2010, kl 16.50

Mina armastan kala väga ja olen ka oma mehe selle enam-vähem sööma saanud grinning smiley
Täna ongi plaanis teha ahjulõhet sidruni, tilli ja vähese majoneesiga. Nämmmm spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.