Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
lastevorstid väidetavalt täiesti lisaaine-vabad?
Saatis: Niika
Kuupäev: 07. April 2010, kl 16.34

"Atria uuendas Wõro Jussi lastetoodete sarja - nüüd ei lisata vorstile-viineritele enam kunstlikke lisaaineid.Atria Eesti tootejuht Arnika Ambose sõnul kasutavad lihatööstused reeglina säilitusaineid (E250) ning lõhna- ja maitsetugevdajaid (E621). «Uues lastele suunatud sarjas lisame tootele vaid naturaalseid lisaaineid, kuid maitseomadused on jäänud endiseks,» märkis Ambos.
Uues sarjas on ka veidi vähem soola kui tavaliselt ning samal ajal hoopis rohkem liha." (Pressiteatest)

Mina ei tee kellegi vorstile reklaami. Tahan eelnevat juttu ära trükkides vaid küsida, et kas te usute ka sellist juttu? Mina ei usu, a võibolla minu viga hoopis?

Valikud: VastaOsunda
Re: lastevorstid väidetavalt täiesti lisaaine-vabad?
Kuupäev: 07. April 2010, kl 20.07

ei oska öelda,miks nad peaks valetama, valel lühikesed jalad.Analüüsidega on ju võimalik kontrollida ainete olemasolu.

Valikud: VastaOsunda
Re: lastevorstid väidetavalt täiesti lisaaine-vabad?
Saatis: erlunks
Kuupäev: 08. April 2010, kl 11.19

konks võib olla naturaalsetes ja mittenaturaalsetes lisaainetes, alati pole naturaalsed lisaained ohutumad kui mittenaturaalsed. Noh, kus on kohalikud keemikud ja toiduainetehnoloogid, et seda teemat kommenteerida?

Valikud: VastaOsunda
Re: lastevorstid väidetavalt täiesti lisaaine-vabad?
Saatis: Siiri
Kuupäev: 28. April 2010, kl 13.44

nad on jah need tähistega lisaained välja jätnud, aga ikkagi on neis ebameeldivalt palju tärklist jms. Ok, vbl ehk viinereid ei saagi muidu teha, aga no mispärast peaks grillvorsti sisse tärklist toppima, mina ei mõista. olen ise kosudt vorstitegu näinud, seisab ilma igasuguse tärklise ja piimavalguta see kraam suupäraselt naturaalses sooles koos ka peale kypsetamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: lastevorstid väidetavalt täiesti lisaaine-vabad?
Kuupäev: 28. April 2010, kl 14.26

tärklis seob vorstis olevad mahlad ja vee.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.