Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: Niika
Kuupäev: 08. April 2010, kl 15.30

Kaubanduses käib lihasõda - Rimis ei müüda enam Eesti liha:
[www.ekspress.ee]
Ma ostsn varem küll aegajalt Rimist liha, ilma oluliselt mõtlemata, kustkohast see liha tuleb. Aga nüüd, kui on otsesõnu öeldud, et sealt poes ei saa eesti sea sabagi, kohe ei kisu sealt liha ostma. No on mingi umbusk selle välismaise kraami vastu. Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: a
Kuupäev: 08. April 2010, kl 15.37

mina söön võimalusel (külas v restoranis alati ju päritolu teada ei saa) ainult eesti liha.

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: ylleke
Kuupäev: 08. April 2010, kl 20.01

Eelistada tuleks ikke eestimaist toodangut ja seda mitte liha osas vaid kõikja.

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: Merle
Kuupäev: 08. April 2010, kl 20.27

RIMIST ja MAXIMAST lihakraami ei osta, seal enamasti poola, leedu, vene jms riikide tooted. Parim toit on see, mis kasvatatud 70 km raadiuses ümber sinu - keegi tark toitumisteadur kuskil kunagi ütles välja sellise arvamuse...ma kipun nõustuma. PS Tallinn-Tartu mnt äärde jääb Mäeküla ja seal on Kaavere lihakarn - super lihatooted, just värsket liha sadat sorti, nii siga kui veist, kõik puha mahetoodang sealtsamast lähedalt tublilt taluperemehelt....soovitan soojalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: pipilota
Kuupäev: 08. April 2010, kl 21.46

Eelistan ikka eestimaist ja olin väga pettunud, et Rimi ainult hinna pärast otsustas loobuda Eesti lihast.

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: Raxu1
Kuupäev: 08. April 2010, kl 21.56

Mina kahjuks 1 korra ostsin poola loomahakkliha, sest eesti oma ei hakkanud silma ja ma polnud veel sellest sõjast ka midagi kuulnud.Aga enam ei osta. Ma arvan,et see sõda lõppeb varsti sellega, et iga vähegi endast lugupidav eestlane lihtsalt ei osta sealt enam oma liha ja lihatooteid, ning varsti saab sealt jälle normaalset eesti toitu osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: erlunks
Kuupäev: 09. April 2010, kl 08.12

Ma arvan, et piisavalt suurele hulgale Eesti elanikkonnast saab tähtsamaks toote hind kui päritolu, kui nad ikka pakuvad oluliselt madalama hinnaga oma liha, siis ega see seisma ei jää, nii et vaevalt nad välja surevad... Ise eelistan küll eestimaist, samas kui nad lasevad müüki kaelakarbonaadi nt 40 krooniga (mis muidugi on ebareaalne), siis ma vähemasti läheks vaataks, milline see välja näeb... Hakklihaga on üleüldse keerulisem lugu, viimasel ajal eelistan seda ise teha, ei tule oluliselt kallim ja kindlalt tead mis seal sees on, ei tule poole toidutegemise pealt üllatust.

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. April 2010, kl 08.19

Mõni võib mu nüüd maha lüüa aga minu arust on üldse Rimi väga mõtetu pood. Ja ennem maksan mõne krooni rohkem, kui ostan väljamaa lihakraami.

Valikud: VastaOsunda
Re: kumba liha sööte - eesti või poola?
Saatis: savikass
Kuupäev: 09. April 2010, kl 08.28

Mina ei käi kunagi Rimis.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.