Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
piim jälle kallimaks - kas traagika?
Saatis: Niika
Kuupäev: 15. April 2010, kl 10.19

[www.e24.ee] Manavad siin, et kõik piimatooted lähevad kuni 20% kallimaks. Kui traagiline see teie jaoks on - palju tarbite üldse piima, koort, juustu? Kuna minul on laktoositalumatus, siis piima ja rõõska koort ma niikuinii ei tarvita, nii et enda pärast polegi nagu mure.

Valikud: VastaOsunda
Re: piim jälle kallimaks - kas traagika?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. April 2010, kl 11.48

Minu jaoks on see küll traagikaconfused smiley Valmisjogurteid ja kohupiima saadusi enam ei tarvita aga maitsestamata jogurtil ja kohupiimal, keefiril ja kodujuustul on minul laual kõige olulisem koht.

Valikud: VastaOsunda
Re: piim jälle kallimaks - kas traagika?
Saatis: Memee
Kuupäev: 15. April 2010, kl 12.12

Olen kohutav piimajoodik, aga piim on iseenesest ikkagi veel nii odav, et kui sinna see 20% otsa pannakse, siis ega ta sellepärast ostamata ei jää. Küll aga võib probleem tulla igasuguste jogurtite ja kodujuustudega, mis on juba praegugi minu jaoks liiga kallid. Ostan neid niigi ainult siis, kui saab soodushinnaga. Varsti vist siis ei osta enam üldse sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: piim jälle kallimaks - kas traagika?
Saatis: myamari
Kuupäev: 16. April 2010, kl 06.30

Olen suur piimatoodete sõber, aga kuna meie pere lapsed on kõik juba suured, siis palju me abikaasaga ikka süüa jõuame. Oluline on mu meelest see, et see raha, mille me poes rohkem maksame, ka tegeliku tootjani jõuaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: piim jälle kallimaks - kas traagika?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 16. April 2010, kl 08.13

Ma ei saa aru, mille arvelt? Odavam on juba käia juustu-kana-hakkliha jms. asju soomest-rootsist ostmas. Kuidas nemad küll saavad seal odavamad olla kui eesti hinnad?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.