Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Öötöölised!
Saatis: Katz
Kuupäev: 16. April 2010, kl 10.03

Ma arvan, et siin on veelgi inimesi, kes käivad öövahetustega tööl ja siis mul siin tekkis küsimus, et kuidas teie toitute öövahetustel, kas üldse sööte öösel? Ise olen mõelnud, et samas ei tohiks öösel süüa, sest siis on ainevahetus aeglasem, aga samas vajab keha energiat, et ärkvel püsida. Kõigele lisaks järgmine päev saab lihtsalt maha magatud ja pole aega söömisega tegeleda. Kuidas teil on lood?

Valikud: VastaOsunda
Re: Öötöölised!
Kuupäev: 16. April 2010, kl 11.36

vot see öötöö on üks hirmus kurjajuur.Nüüd kus ma kaaluabis olen siis õhtuse söögi võtan tööle ja söön kuskil kella 22 aeg et ööse mitte nii hirmsat nälga tunda. Ega ööse ei saa ka päris söömata olla kuna oled ärkvel ja tunned kuidas magu lausa valutama sees hakkab ja süüa nõuab. No ja siis ma ikka paar võileiba söön öö jooksul ära.Vahepeal katsetasin vee joomisega et ei söö aga tulemus oli hommiku poole maokrambid ja väga halb enesetunne, nii et otsustasi ikka öösel natukene süüa. ööse söödud kacl mina kuskile kirja ei pane, mõtlen nad lihtsalt "kuskile musta auku".

Valikud: VastaOsunda
Re: Öötöölised!
Saatis: eveka
Kuupäev: 16. April 2010, kl 14.13

Mina ei söö öövahetuses. Toitun samuti nagu kodus. Söön õhtul kell 18.00 ja siis hommikul kell 7.00. Vahel kui on janu, siis joon kuskil 20-21 paiku vett. Nõrkust ei ole öösel. Arvan, et harjumise asi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Öötöölised!
Saatis: kalle
Kuupäev: 16. April 2010, kl 14.42

Mind päästab ainult tee ja soovitavalt roheline tee ja soovitavalt suurtes kogustes.

Veel parem kui see tee on piparmündi vms ja kindlasti purutee, mitte mingi pakitee värk

Valikud: VastaOsunda
Re: Öötöölised!
Saatis: silvik
Kuupäev: 16. April 2010, kl 14.50

Kui öö tööl käin, siis ärkan 15 paiku. Söön kohe hommiku ja lõunasöögi väikese aja vahega. Enne tööd kindlasti kohvi. Öösel, tööl olles, söön harva, joon palju - mahla, vett, teed. Järgmine päev u. kell 15 ärkan jälle väga näljane.

Valikud: VastaOsunda
Re: Öötöölised!
Saatis: krissu19
Kuupäev: 23. January 2011, kl 22.08

Minul küll pole öötöö, kui ka vahetustega.ja vahel jääb õhtune söömine peale 8-at.ei oskagi midagi süüa.kõik tundub patustamine.Olen juurde võtnud selle kassapidaja tööga , kõik juba ütlevad seda ja ise tunnen ka ennast kehvasti.olen noor neiu ja tahaksin endaga midagi ette võtta
aga kuna tööpäevad pikad siis ei saa ka trenni väga teha.
mida võiks õhtuti peale kuute süüa?lõuna ajal?hommikul?
andke palun nõusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Öötöölised!
Kuupäev: 30. January 2011, kl 21.49

Tegelikult ongi see öötöö tappev meie organimsilesad smiley

Ennem vahetustega töötamist olin ikka väga reibas ja jõudsin sada imet ära tehasmiling smiley

Olen 4,5 aastat töötanud 24 h valvetena - töötan meditsiiniõena...Minu töö on tegeleda erakorraliste üliraskes seisundis patsientidega (avariid jne.)
Ma magan öösiti väga vähe ka oma vabadel päevadel (maks 7 tundi) kuigi peaks magama oluliselt rohkem...Uni on juba üks faktor mis mängib rolli...Nädalavahetustel olen tihti tööl, mis tähendab, et ma ei maga ka nädalavahetuseti..see kõik mõjutab omakorda ka söömist ja seedimist...Mida ebaregulaarsem on söömine, seda suuremad on seedehäired...kõhukinnisus, kõhulahtisus, isutus.. ja sealt edasi vajadus ja oht süüa ennast üle..
Tänu kaaluabile olen pidanud kinni oma toitumisest..aga ikka jääb päeva kaloraažist puudu...eks ma veel õpin ka - alles 2. nädal jusmiling smiley

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.