Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
sushi kalorid
Saatis: silvik
Kuupäev: 17. April 2010, kl 17.48

Käisin väljas sushit söömas. Umbes 10tk, kõik erinevad. Lisaks miso supp. Nüüd nii hädas kuidas neid kokku arvutada.
Siin lehel leidsin tabeli aga nii raske aru saada mis on mis???
[www.sushifaq.com]
Kas olen nüüd 250 või 800 kalorit ära söönud??? Kõht on kojutulles igatahes jälle tühi confused smiley

Kuidas teie sushid kirja panete?

Valikud: VastaOsunda
Re: sushi kalorid
Saatis: a
Kuupäev: 18. April 2010, kl 21.16

Minu meelest see programm siin leidis mingid makid, ma panin kõik selle alla, üks riis ja kala kõik smiling smiley 10 tüki on küll paras ports aga 800 see siiski anda ei saa, niipalu kaloreid annab sealiha. Arvuta veel üle ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: sushi kalorid
Saatis: erlunks
Kuupäev: 19. April 2010, kl 08.16

siin on lõhemakid olemas, ma panen kaalu järgi, mitte tükkides

Valikud: VastaOsunda
Re: sushi kalorid
Saatis: kairito
Kuupäev: 19. April 2010, kl 08.20

kui muud moodi ei saa, siis toitainete kaupa (riis, kala, avokaado, mis iganes smiling smiley) Mina ka sushi fänn ja nii teen!

Valikud: VastaOsunda
Re: sushi kalorid
Kuupäev: 24. April 2010, kl 00.31

Ükspäev ostsin paar tükki kaasa ja pärast huvipärast kaalusin kodus enne söömist üle - riis 30g, kala/kaheksajalg 7-10g. Olid sellised lihtsad, kus midagi muud polnud (wasabi, soja- ja tšillikaste pakiti kaasa).

Valikud: VastaOsunda
Re: sushi kalorid
Kuupäev: 01. March 2011, kl 11.10

Superhea, et selle postituse leidsin. Töökaaslane tõi lõunaks kõigile sushit, nüüd hakkasin usinalt googeldama ruttu, et kaalu ja kaloreid teada saada. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: sushi kalorid
Kuupäev: 16. July 2011, kl 23.19

mina ka enamjaolt kirjutan üles need lõhemakid mis siin leiduvad. Kokku tulebki üks tk umbkaudu 10-15 g olenevalt kui paksult on lõigatud või kui lohakalt kokku rullitud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.