Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kui tihti poes käite?
Saatis: Niika
Kuupäev: 20. April 2010, kl 08.38

Leidsin uuringu, mis väidab:
Kui 2008. aastal ostis igapäevaselt toidukaupu 21 protsenti küsitletuist, siis tänavu oli selliseid 18 protsenti. 4-6 korda nädalas käis mullu poes 32 protsenti ja 2-3 korda 42 protsenti küsimustele vastanud 1130 inimesest. [www.tarbija24.ee]

Ise käin suurematel ostudel korra nädalas laupäeviti, kui ostan külmkapi toitu täis. Siis jääb nädala sisse ainult värske piima-leiva-saia ostmine.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui tihti poes käite?
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. April 2010, kl 08.46

Käin poes kord nädalas laupäeviti nagu sinagi. Kuna piim on omast talust ja leiba teen ise siis ei ole vajadust käia tihemini. Pood on ka väga kaugel ja sinna tuleb minna autoga. Nii polegi mõtet seal käia väikeste koguste järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui tihti poes käite?
Saatis: Helen
Kuupäev: 20. April 2010, kl 12.29

üldjuhul 2 korda nädalas. kolmap ja pühapäev, ning laupäeviti vahel turul värket kraami ostmas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui tihti poes käite?
Saatis: ViKe
Kuupäev: 20. April 2010, kl 13.45

Mina käin ka alati laupäeval poes.
Teen endale reede ohtuks hiljemalt ostunimekirja ja pean sellest rangelt kinni.
Midagi muud, mis nimekirjas kirjas pole, ei osta. Nii jäävad koik ahvatlused poodi ja ei ole kodus kiusatust midagi näksida, sest midagi lihtsalt ei ole. smiling smiley
Ostan reeglina alati ökopoodidest voi siis supermarketi ökotooteid. Proovin toituda nii puhtalt ja tervislikult kui voimalik ja vältida igasugu E-aineid.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui tihti poes käite?
Saatis: Memee
Kuupäev: 20. April 2010, kl 20.42

Mina käin iga päev. Esiteks pole mul autot, millega suuri koormaid vedada. Teiseks on poeskäik minu jaoks meeldiv vaheldus päevas, kuna praegu tööl ei käi ja suhteliselt palju tuleb niisama kodus istumist. Tervisliku jalutuskäigu saab ka, kui teha natuke suurem ring. Ja kui veel kõhukas kott käe otsas, siis saab päris korraliku trenni. Kuigi viimasel ajal selle toiduga närvutamise tõttu mingit eriliselt kõhukat kotti ei ole tekkinudki. Aga eks lastega peredel on olud muidugi natuke teised.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui tihti poes käite?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 07.58

Mina käin kah peaaegu iga päev, või siis vahest ülepäeviti. Kogemused näitavad, et kui ma palju asju kappi ostan, siis pooled nendest viskan lõpuks minema, sest satub päevi, eriti nädalavahetused, kus söömine jääb tahaplaanile (mis pole kah hea, aga nii lihtsalt on minuga).

Valikud: VastaOsunda
Re: kui tihti poes käite?
Saatis: myamari
Kuupäev: 22. April 2010, kl 13.09

Kord nädalas laupäeval teen suurema ostutiiru ja täidan kapid nädalaks ajaks vajalikuga. Nädala sees ostan vaid leiba, saia, piima ja kui tuleb just millegi erilise isu. Olen kogenud, et nii on kõige mugavam ja tuleb odavam ka.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.