Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Chopsticksi kalorid?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.39

Tere head!
Olen vist kuskil seda uurinud juba, kuid uuriks siin kah - kas keegi teab, millised on toitaineteväärtused Chopstick's toitudes? Väga huvitav oleks teada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Kuupäev: 14. April 2011, kl 22.02

Oii , tahaks ka väga teadasmiling smiley
Chopsticks on üks minu lemmikutest söögikohtadest tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: annu28
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.17

minu lemmikud seal on nuudlid kanaga ja krõbekana spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. April 2011, kl 12.58

Pekingi kana nämmm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 15. April 2011, kl 15.43

Aga äkki saab Kaaluabi meeskond meid aidata nt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.51

Kõige lihtsam variant oleks saate neile e-mail ja paluda oma lemmiksöögi toiteväärtust. Nii olen ise paljudest kohtadest informatsiooni saanud.
Chopsticksiga on ainult nõme see, et nende e-maili ei leia mitte kuskilt. Ei aita isegi see, et see firma on meie klient. Olen otsinud nagu segana aga mida ei leia, on e-maili aadress.

Minu enda lemmik on riisinuudlid erineva liha ja munaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.54

Hehhh, uskumatu aga leidsin sellise info.

McKenzie Invest OÜ restoran Chopsticks Pirital

Merivälja tee 24 11911 Tallinn
Üldtelefon 600 8081
Faks 600 8081
Toidukuller Tallinnas ja lähiümbruses 1716

E-mail: thakursab@hot.ee
Internet: [www.chopsticks.ee]

Äriregistri kood: 10951185
Leia KMKR number


Huvitav, kas sellelt e-maililt saaks vajalikku informatsiooni?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.00

Võibolla saab, aga äkki on vaja nt inglise keeles kirjutada? Lemmiksöögid mul seal erinevad nuudlid, kuid huvi pärast võiks enamus toitude toiteväärtust teada, sest ütlen ausalt, et mõnikord meeldib seal just uusi asju proovida smiling smiley chopsticks on mu nõrkus.. njamm smiling smiley samas ma pole pikka aega julgenud sinna minna just seetõttu, et ei tea, kui palju miski annab ja siis oleks kogu plaan jälle uppis omadega..oh seda elukest kyll ma ytlen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.30

Ma usun, et eesti keeles võid ikka kirjutada.
Anna teada kah siis, kas vastati Sullewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.41

Muidugi ikka eesti keeles... Firmal leht ju eesti keeles ja vevalt et ugri-mugrid seal ees otsas on, et kes meie keelest mõhkugi aru ei saa... Iga lugupidav asutus, peaks andma oma klientidele tagasisidet (ka kalorite osas)... konkurents on ju kõva... Sest väga kerge on tänapäeval sellised asjad suure kella külge panna grinning smiley

Mina soovitan kohe kirjutada ja siis, kui vastuse saad ka siia postitada...
Ma ise selliseid asju nagu ei söögi... Aga, kui teaksin, palju midagi mulle kaloreid annab... siis vb haaraksin ka sealt mõnel korral mingid nuudlid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 16. April 2011, kl 23.15

No eks ma jää siis ootama, kui keegi selle infi saab ja meiega jagab winking smiley niikaua pean vastu ja lihtsalt ei söö seda sööki winking smiley)) isemoodi motivatsioon isegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. April 2011, kl 11.06

Et siis tahtsid teada kaloreid ja nüüd ei kirjutagi neile ega küsigi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 17. April 2011, kl 11.59

Ammu kirjutatud, aga seda vastust võiski ootama jääda smiling smiley ja ma endiselt usun, et ma EI PEA kogu tööd kaaluabi meeskonna eest ära tegema smiling smiley jõudu jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Päksu
Kuupäev: 27. April 2011, kl 20.21

siin oli küll huvitav suhtumine smiling smiley ma küll mitmesse kohta kirjutanud ja kalorite kohta pärinud. ei tee seda mitte kaaluabi jaoks, vaid selleks, et mul on seda vaja.

Soovin sulle anahera edu. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Kuupäev: 28. April 2011, kl 08.14

Kirjutasin ka neile just ja ootan nüüd vastust...

Ei tundu eriti sõbralik sõbralik firma olevat... Kui lasevad nii kaua oodata ja ei vasta e-mailile...

Tundub, et eestis muud moodi asju ajada ei saagi, kui kõik suure kella külge panna... Siis tuleb hirm ja muud moodi enam ei saa, kui peab vastama grinning smiley

Loodame parimat, et ma vastuse saaksin või vähemalt keegi meist vastuse saaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Chopsticksi kalorid?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 28. April 2011, kl 15.18

Londiste, ma väga loodan, et nad Sulle vastavad. Olen neile paar korda kirjutanud, eesti-, vene- ja inglise keeles, kuid mitte mingit vastust ei tulnud. Kahju tõesti, sest see info on väärtuslik smiling smiley kui nad toitaineteväärtusi muidugi ise ka teavad smiling smiley kuid ma hakkasin siin mõtlema, et kas näiteks toidu- ja veterinaarametil ei ole mingit (euro)määrust, mille kohaselt on see info nö avalik ja vajadusel peaks seda infot siis hõlpsasti saama? Igaljuhul anna palun märku, kui miskid arengud smiling smiley) chopsticksi toit on endiselt nämm winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.