Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Õhtusöök
Kuupäev: 29. April 2010, kl 22.22

Minu kogemus on see, et peale kella 18 mitte süües on kaalust alla võtmine vältimatu. Ning ei ole väga meeldiv hilja süüa, et täis kõhuga magama minna. Mida ütleb teie kogemus, kas te sööte õhtul peale kella 18 ja kui, siis mida? Või kuidas teil dieedi ajal kombeks on? Kas kaal langeb, kui mõni toidukord ka õhtu peale jätta, kuid mis mahub kalorinormi sisse?

Mul lihtsalt juhtub aeg-ajalt nii, et pole kella 17st või 18st midagi söönud, jõuan koju umbes kell 23, kõht on jube tühi, söön puuvilja, mis on enamvähem ok minujaoks, aga kui kõht on ikka veel tühi, hakkan ka muud sööma(leivaviil, toorsalat jm). Mind huvitab kas see on patt või eigrinning smiley Ega ma kõhtu täis ei söö ja nõnda magama ka ei lähe, aga ikkagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Kuupäev: 30. April 2010, kl 06.38

mina vaatan et päevaseid kalorei lõhki ei aja ,kellaaegadest on päris keeruline kinni pidada.Kui olen päeval tööl siis saan alles pool9 töölt koju ja tahan süüa, ja söön ka oma õhtusöögi siis. Kui pean öösel tööl olema kella 20 .00 alates kuni hommiku 8.00 ni. siis söön oma õhtusöögi nii hilja kui võimalik et öösel mitte nälga kannatada.Vähel tuleb ikka nälg peale ka ja siis ma söön ka midagi natuke (võileib jms.) aga mitte nii et ägisen vaid ainult et mao krampe leevendada.Kui ma öösel oma kalorid ikkagi üle söön ei juhtu ka midagi aga neid öiseid "ülesöömisi" ma kuskile kirja ei pane , vaid püüan hommiku koomale tõmmata söögiga.Vaatamata sellisele surramurrale kaaal ikkagi langeb aga muidugi mitte nii kiiresti kui tahaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 30. April 2010, kl 08.00

Püüdes eile leida facebook´ist Kaaluabi - leidsin hoopis teise lehe ja sealt leidsin sellise info [www.kaalustalla.ee] - see kindlasti annab vastuse ka sinu küsimusele, kas süüa peale 6 õhtul või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: savikass
Kuupäev: 30. April 2010, kl 11.03

Mina söön küll, kui kõht on tõesti tühi. Näiteks midagi valgulist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: KK2
Kuupäev: 30. April 2010, kl 14.42

Söön päris tihti peale kella 18, aga proovin süüa midagi kergelt seeditavat. Tihtipeale on mul magamaminnes juba jälle kõht tühi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 30. April 2010, kl 14.54

tegelikutl ei ole vahet, millal süüa, kui jälgid täpselt päeva kalorite arvu. Mõne päev algab kell 14 päeval alles ärkamisega, siis ei saa kuidagi seda kella 18 arvestada. Ehk oluline on ikka see kalorite kogus 24h jooksul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. April 2010, kl 21.09

Täna just nägin telekas üht saadet kus öeldi, et õhtul on soovitav süüa rohelist värvi köögivilja.
Pole proovinud aga olin ka ise sageli probleemi ees mida süüa õhtsöögiks. Nüüd teen proovi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: Memee
Kuupäev: 30. April 2010, kl 23.22

Mina ei söö hommikuti, kuna ei tunne mingit vajadust söögi järele vähemalt paari-kolme tunni jooksul pärast ärkamist, ka neli-viis tundi võib vabalt mööda minna ilma söögile mõtlemata, kui ainult oma tassi kohvi kätte saan. Hommikusöögi asemel teen viimase söögikorra õhtul suhteliselt hilja (tavaliselt paar tundi enne magamaminekut - mis võib varieeruda kella 23.00-st kuni nt kella 03.00-ni). Söön õhtuti enamasti banaani või veidi pähkleid ning joon keefiri. Kaal langeb ilma mingite probleemideta ja enesetunne on hea nii õhtul kui ka hommikul. Küll aga on enesetunne olnud halb, kui olen hilisõhtusöögi ära jätnud ja katsunud seda hommikusöögiga asendada. Ühesõnaga usaldan pigem iseenda enesetunnet kui igasuguseid "universaalseid" käibetõdesid.

Kui inimesel on stabiilne päevaplaan ja ta läheb igal õhtul kell 22.00 magama, siis tõesti on viimane toidukord kell 18.00 täiesti mõistlik. Ainult et kui palju on selliseid inimesi, kes kogu aeg niisuguse päevaplaani järgi elavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. May 2010, kl 10.02

Minu argipäevad on tegelikult päris kindla plaani järgi. Äratus 6.50, hommikusöök 7.30, lõuna kell 12, õhtusöök kell 18 ja magama 23.30. Nädalavahetused on aga plaanivabadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Õhtusöök
Saatis: Merle
Kuupäev: 01. May 2010, kl 21.48

Tavaliselt söön viimase toidukorra kella 17-18 paiku. Kui õhtul ikka kõht tühjaks läheb, siis loen endale 10 mandlit ja söön need ükshaaval ära - nälg kaob nagu poleks olnudki! tongue sticking out smiley Pealegi on mandlites nii kasulikku rasva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.