Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kas olete restoranis küsinud toitude kalorsust?
Saatis: Niika
Kuupäev: 12. May 2010, kl 08.58

Kui te väljas söömas käite, olgu sööklas või pubis või restoranis, kas oelte ka teenindajatega laskunud vestlusse toitude sisalduse ja kalorsuse kohta? St kas nad teavad ka midagi või ei oska midagi vastata?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas olete restoranis küsinud toitude kalorsust?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 12. May 2010, kl 09.07

Minu kogemus näitab, et ega nad tea küll eriti midagi sellest, mida nad sulle lauale kannavad. Kui küsid kasvõi portsjoni kaalu siis vaadatakse sind kullipilguga, et mingi kontroll või? Selle vastu aitab muidugi alati seletus, et jälgid kaalu- siis muututakse lahkemaks. Aga siiski nad suurt midagi tavaliselt ei tea, seega on hea kui saad portsjoni kaalu ning siis ise nuputad, palju kaloreid anda võiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas olete restoranis küsinud toitude kalorsust?
Kuupäev: 12. May 2010, kl 09.50

Leidsin netist toidukoha, kus pidavat toiduinfo küsimata kättesaadav olema:
Restoran Oliver Tallinnas
Enda kogemus ütleb, et teenindajad tõesti ei oska aidata

Valikud: VastaOsunda
Re: kas olete restoranis küsinud toitude kalorsust?
Saatis: ViKe
Kuupäev: 12. May 2010, kl 18.24

Mina olen enne välja sööma minemist saatnud maili ja olen enamikust ka vastuse saanud.
Oleks hea, kui need infot saaks nt kõik siia Kaaluabi keskkonda ka sisestada.
Aga nt Amarillos on menüüs kohe kirjutatud. Winners Pirital vastab väga kiiresti mailidele ja mul on juba mitme toidu näitajad olemas. African Kitchen saatis kohe Exceli tabelis toitude sisalduse.
Seega kui viisakalt kirjutada ja lahti seletada, siis pole keegi veel pikalt saatnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas olete restoranis küsinud toitude kalorsust?
Saatis: a
Kuupäev: 12. May 2010, kl 20.49

Mina olen kaalu küll küsinud ja tavaliselt saan ka vastuse. Ükskord teenindaja küsis, et ega ma konkurendile seda ütle, ma siis ausalt seletasin, miks ma küsinsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas olete restoranis küsinud toitude kalorsust?
Saatis: silvik
Kuupäev: 13. May 2010, kl 05.01

ma pole küll pole julgenud küsida kunagi aga hea teada, et vahel saab vastuseid ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.