Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Jäätis
Saatis: rinsu
Kuupäev: 12. May 2010, kl 13.18

Suvi tuleb, tahaks kangesti ju jäätist süüa. Oskate soovitada, milline neist kõige vähem paheline on, ehk kõige kalorivabam jäätis meie poodides? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Kuupäev: 12. May 2010, kl 14.18

regatt

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: Siiri
Kuupäev: 12. May 2010, kl 14.34

Just lõpetasin, ja see on täiesti uskumatu, et 1 pulgajäätis annab ca 60 kcal ainultsmiling smiley eks ta pisike ole, aga abiks ikka;D

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: erlunks
Kuupäev: 12. May 2010, kl 15.36

tuleb võtta kõige rammusam jäätis, sest seda ei suuda palju korraga süüa. Lahja jäätis tundub esialgu hea valik, aga seda sööd nagu niuhti pool liitrit korraga ära ja kalorivahe piima/jogurtijäätisel ja koorejäätisel polegi tegelikult teab mis suur. Regatt on tõesti hea valik seejuures.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: savikass
Kuupäev: 13. May 2010, kl 14.07

Erlunks - miks sa arvad, et ei suuda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: erlunks
Kuupäev: 13. May 2010, kl 16.06

Hmm, tõesti ei tea, kuidas mu aju nii kinni kiilus...
Tegelikult tean ainult ühte jäätist, mille puhul mul tekkis suutmatus seda palju korraga süüa, tõstsin omale kaussi portsu ja pärast panin pool pakki tagasi, nii rammus oli, sellist asja ma küll ette ei osanud varem kujutada. See kasulik jäätis oli Premia Vanilli-koorejäätis 15%, vt http://www.premia.ee/tooted/jaatis/perejaatised/vanilli-koorejaatis-15-1-l

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: vanaema
Kuupäev: 04. June 2010, kl 07.14

... just lugesin, kui soovid kaalust alla võtta, tuleb nädalas 1 või 2 jäätist süüa.the finger smiley et see on väga tervislik, kas on nii?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Kuupäev: 04. June 2010, kl 16.17

to: vanaema
..kust sa nii jaburat asja küll lugesid eye popping smiley
mahlajää jahutab hästi, tuntud ja järgiproovitud variant

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. June 2010, kl 20.12

Mingi jäätise dieet pidavat olemas olema küll aga milline see välja näeb, ei tea. Pole proovind ega huvita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jäätis
Saatis: rinsu
Kuupäev: 06. June 2010, kl 21.01

Hehh...igasuguseid dieete on- veini ja jäätise ja jummel teab, mille veelthe finger smiley
aga mina söön hoopis seda kõikse rammusamat jäätist ja hirmus hea on... metsa need lahjad jäätised!
Kui juba jäätis siis olgu ikka jäätis grinning smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.