Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
GI-meetod
Saatis: maie
Kuupäev: 14. May 2010, kl 06.00

Kas kellelgi on kokkupuuteid, või kogemusi GI- meetodi järgi toitumisel

Valikud: VastaOsunda
Re: GI-meetod
Saatis: Avatar
Kuupäev: 14. May 2010, kl 09.40

See on üks paremini töötavaid kaalualandamismeetodeid üldse. Ise alandan kaalu osaliselt tänu sellele. Olen seda meetodit oma toitumises järginud aastaid ja vormis püsinud. Nüüd, rasedusdiabeediga, sain samuti suurema kaalutõusu välditud.

Valikud: VastaOsunda
Re: GI-meetod
Saatis: maie
Kuupäev: 14. May 2010, kl 14.12

Otsisn netist infot GI- meetodi ja toiduainete GI-indeksi kohta, aga eriti midagi ei leinud. Teema pakub huvi ja ostsin poest retseptiraamatu "Pariamd GI retseptid", nädalavahetusel püüan selle järgi kokata.

Valikud: VastaOsunda
Re: GI-meetod
Saatis: Panda
Kuupäev: 30. May 2010, kl 11.46

Mina jälgin GI meetodit, abiks on Internet ja üks väga hea raamat - "GI dieet. Roheline tuli püsivale kaalulangusele"
Minu puhul on see meetod kõige toimivam, kuna ma ei talu tühja kõhtu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: GI-meetod
Saatis: Jupats
Kuupäev: 30. May 2010, kl 15.34

Hei Panda!

Ostsin endalegi selle raamatu. Olen seda 2 korda juba lugenud aga ei saa ikka täpselt aru, kuidas see siis ikkagi toimib. Kas neid asju, mis on rohelise tule all võin süüa nii palju kui kõhtu mahub? Kas need, mis on hommikusöögi, lõunasöögi ja õhtusöögi all ongi rusikareeglid, mida peaksin siis sööma?? Kas on mingeid toite, mida koos kindlasti ei tohiks tarbida?

Ehk viitsid mulle vastata meili peale: firefly_89@hotmail.com

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.