Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Selveri köögi salatid jne....
Kuupäev: 07. July 2011, kl 13.13

Võib-olla on juba teema kuskil olemas ka aga mina ei oska leidagrinning smiley. Kuidas te lisate oma toidupäevikusse siin nt. Penne-tuunikala salati Selveri köögist, mille 100g toodet sisaldab 240 kcl ja 11,9 gr rasva. Siin kui lisada siis arvutab süsteem ise ju tarbitud kalorid aga kuna nimetatud retsepti valikus ei ole, siis ma ei ole suuteline leidma siit ka kohta, kus saaks ise kohendada ja laduda kõi andmed sisse, et kui palju rasva, süsivesikuid jne....vist sai liialt keeruline ka mu küsimus kõigele lisaksgrinning smiley!

Aga äkki mõni kogenum on juba osavam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Selveri köögi salatid jne....
Kuupäev: 07. July 2011, kl 13.29

Kui sa oled päevikusse toite sisestamas ja sinu otsitud toodet ei leidu ... Siis pakub ta sulle valikuteks (kui oled nime sisse trükkinud):
+ lisa uus toiduaine
+ lisa uus retsept
ja otsi toiduaine

Võtad valikust selle esimese (+lisa uus toiduaine) ning siis saad kõik vajalikud asjad ülesse märkida/kirjutada...

Loodan, et said abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Selveri köögi salatid jne....
Kuupäev: 07. July 2011, kl 18.12

thumbs up Tänud proovin hiljem. Käisin küll ära seal lisa uus retsept kohas aga mingli põhjusel ei taiband uue toiduaine kohta üle vaadatagrinning smiley! Kohuke mis kohukegrinning smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Selveri köögi salatid jne....
Saatis: annaleen
Kuupäev: 14. July 2011, kl 15.32

Olen läinud lihtsama vastupanu teed: kui otsitav valmistoit või mõni muu toiduaine süsteemis puudub, siis võtan mõne teise, mille kaloraaź on samasugune või sarnane.
Nii on näiteks hea maärkida erinevaid juuste, salateid.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.