Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
madin käib viinerite ümber
Saatis: Niika
Kuupäev: 20. May 2010, kl 09.35

[www.tarbija24.ee] Meie ajakirjanduse mõõtmatutes avarustes on puhkenud madin, kas Tervise Arengu Instituut on kuulutanud viinerid halvaks toiduks või mitte. Lihatootjad on muidugi ärritunud. Õnneks ma ise viinereid ei söö, lihtsalt ei maitse enam. Kunagi küll sõin ja laps sõi lõunal koolist koju tulles pea iga päev. Kuidas teil viineritega suhe on?

Valikud: VastaOsunda
Re: madin käib viinerite ümber
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. May 2010, kl 10.56

Suhe puudubsmiling smileyKui tervislikult toituda, siis on pea iga viineri maite JUBE. Ka lapsed ei taha enam (sõid kunagi küll). Tehke lastele kanaliha erineval moel ja viinereid ei soovi enam keegi...

Valikud: VastaOsunda
Re: madin käib viinerite ümber
Kuupäev: 20. May 2010, kl 13.15

vahel harva saab tarbitud,kui maitse kipub ununema ja tahaks midagi lihtsamat.

Valikud: VastaOsunda
Re: madin käib viinerite ümber
Saatis: brute
Kuupäev: 20. May 2010, kl 13.58

Olen eluaeg jälestanud viinereid, sardelle ja teisi vorstilsi..
Nüüd seda enam, et olen veendunud nende ebatervislikkuses (et mitte öelda kahjulikkuses).
Lapsele küll ei anna. Kui kusagil väljas näen menüüs sõna lapsepraad, mis võrdub friikartulite ja viineritega, lähen suisa marru.

Valikud: VastaOsunda
Re: madin käib viinerite ümber
Saatis: Memee
Kuupäev: 20. May 2010, kl 20.06

Mulle kohutavalt maitsevad viinereid, mitte kõigi tootjate omad, aga põhimõtteliselt jah, njamm. Aga kui hakkas rohkem levima infot selle kohta, misasi üks keskmine viiner õieti on, siis kadus tahtmine neid süüa. Mitte et maitse enam ei meeldiks, aga vastik on mõelda, kuidas inimest lihtsalt petetakse igasugu maitse-lõhna-värvainete ja maitse-lõhnatugevdajatega, ja asja reaalne sisu on rämps, jäätmed... Sellepärast neid ise enam pole ostnud, aga no kui vahel kuskil külas ette satub või nii, siis ikka söön, avalikult pirtsutama ei hakka.
Sellega olen täielikult nõus, et enamik söögikohti pakub lastepraadide nime lastele täiesti sobimatut toitu. Tahaks neid suisa boikoteerida, puhtalt põhimõtte pärast, aga kuna omal last ei ole ja lastepraad=viiner+friikad enamikus kohtades, siis tunduks nagu natuke napakas seda boikoti asja õiendada smiling smiley Igatahes söögikohad võiksid küll tohutult rohkem pingutada selle nimel, et pakkuda lastele atraktiivset ja ühtaegu ka tervislikku toitu. Muidu nad mind ühel päeval, kui mul kah kunagi lapseõnne peaks olema, enam oma klientide hulgas ei näe.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.