Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Banaani kcal
Saatis: mismis
Kuupäev: 30. July 2011, kl 12.19

Kui palju ikkagi annab kcal-eid banaan? Päevikus siin on kirjas, et üks banaan peaks kaaluma 75g?? Ja kui tahta banaani grammides kirja panna, siis eeldan, et ilma koorteta peaks kaaluma( väga tüütu muidugi...)? Just kaalusin, et pool banaani(üks suurem banaan oli) ilma koorteta kaalus üle 100g... Minu arust ei saa üks banaan kohe mitte 75g kaaluda, isegi mitte imetilluke banaan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Banaani kcal
Kuupäev: 31. July 2011, kl 09.43

Hmm, see kaal ikka oleneb banaanist ju smiling smiley
Ja neid kaaluabi keskimisi kaalusid ei saa nii tõena võtta, sest banaanil ja banaanil on ju vahe grinning smiley
Minu keskmine banaan tavalielt kaalub 110-140g ja seda muidugi ilma koorteta... Sest ma ei usu eriti, et sa banaanil koori sööd grinning smiley
Ja miks ei või banaan kaaluda üle 75g? Kas see on mingi eriline number?

Valikud: VastaOsunda
Re: Banaani kcal
Saatis: mismis
Kuupäev: 31. July 2011, kl 10.06

Minu väide ongi selline, et kõik banaanid kaaluvadki just kõvasti üle 75 g. Ning keskmine kaal võikski kaaluabi päevikus olla siis ühel tükil 75g asemel 125g, mis on selgelt tõenäolisem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Banaani kcal
Saatis: anks18
Kuupäev: 03. August 2011, kl 17.49

minul on viimased banaanid kaalunud kõik 105g. seega jah keskmine võiks olla 100g näiteks 75g asemel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Banaani kcal
Saatis: bindweed
Kuupäev: 01. October 2011, kl 10.32

kaaluabi saab kasutada ainult nii, et kaalud ise ja sisestad ise kaalu. kõik teised ühikud on siin täielik pullikaka

Valikud: VastaOsunda
Re: Banaani kcal
Saatis: savikass
Kuupäev: 26. October 2011, kl 14.31

bindweed kirjutas:
-------------------------------------------------------
kaaluabi saab kasutada ainult nii, et kaalud ise ja sisestad ise kaalu. kõik teised ühikud on
siin täielik pullikaka

Õige!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.