Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kohvi joomine
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. August 2011, kl 15.01

tervist siinkirjutajad-lugejad!
kuidas teil kohvijoomisega on? Kas joote ja kuipalju jne.?
minul läheb päevas ikka üks kuni kolm tassi (250 ml tass) päevas. Kas see on palju või normaalne, äkki peakski hoopis vähendama hakkama, siis ehk hakkab ka kaal kuskilt otsast kahanema.. confused smiley Loomulikult tuleks siis veejoomist suurendama hakata selle arvelt..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: Oskar
Kuupäev: 15. August 2011, kl 21.27

Vähemalt viis tasssi peaks jooma, kui veel vererõhu ja sydame probleeme ple.
Kui juba on, võib natsa vähem juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. August 2011, kl 22.15

misasja??? mina kunagi ei joonud yldse ja nyyd joon 2-3 tassi päevas, aga vahel tundub sedagi liig. samas olen treenitud ja vererõhk aina madalam, seega ei saagi kohvita hästi elada, koguaeg olen nagu udus. aga vett joon ma ikkagi palju, kohv ja tee mul vee alla ei käi smiling smiley ja samas mul on olnud ka pikki perioode kus kohvi üldse ei joo. kohv üks on ok, võtab magusaisu ära, aga koos piimaga kipub kaalu tõstma. eriti igasugused mõnusad lattejoogid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: savikass
Kuupäev: 16. August 2011, kl 07.45

Kui ma tööl käin, siis joon päevas 8-10 tassi, puhkepäevadel vähem. Olen kohvisõltlane.
Ma arvan, et kaalu alandamise seisukohalt pole kohivoomise ärajätmine kuidagi tähtis (kui just suhkru ja koorega ei joo), pigem kiirendab must kohv ainevahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. August 2011, kl 15.06

vot, mul just see viga ongi vist, et joon suhkru ja piimaga.. loomulikult luban endale vahel väljas käies ka Lattet.. üritasin vahepeal, et jätan suhkru ära, no ei läinud kohe mitte, peab ikka uuesti proovima seda varianti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: savikass
Kuupäev: 17. August 2011, kl 11.45

Ma jõin ka kunagi kiviajal suhkruga kohvi. Aga olude sunnil jätsin maha, Algul tundus ilmvõimatu, ent nüüd on vastupidi - kui juhtun suhkruga kohvi lonksama, siis tundub väga rõve.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Kuupäev: 17. August 2011, kl 11.51

Mina jõin ka kunagi ohtra piima ja suhkruga, nüüd juba mitmed kuud hommikukohv ilma suhkruta ja väga vähese piimaga smiling smiley Teisiti oleks harjumatu vist lausa, liiga magus ja hakkaks vastu smiling smiley Samuti on teega ka, toon lihtsalt ilma suhkruta ja meeldib lausa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: happy119
Kuupäev: 10. November 2011, kl 16.55

tööl jõin kuskil 7-8 üsnagi kanget kohvi.kaalu langetamist see mul ei takista ja hoiab pigem erksana.
hetkel olen lapsega kodune ja läksin just 1 tassilt-2 tassile üle,sest muidu ei saaks end käima ja oleksin koguaeg väsinud ja pahur.eks siis näha ole millal 3 tass mu päevaplaani kuuluma hakkab ja kas üldse.

joon ainult musta kohvi ja piima ning suhkrut sinna panna ei tohi,muidu on see kohv üks paras solk grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kohvi joomine
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 10. November 2011, kl 23.54

Mina ei olnud kohvi joonud kuskil 15 aastat. Alustasin kohvi joomist kuskil kolm kuud tagasi. Hetkel ei kujutaks ma hommikut ilma kofeiinita ette. Aastatid on mul ka kaal seisnud ning ka tõusnud, kuid ime ime viimased paar kuud on kaal tasapidi langenud. Ju pani kohv minu organismi teistpidi tööle smiling smiley Püüan vältida lattesid, lemmik on kohv vähese piimaga.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.