Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Vesi vs taimetee
Saatis: Rändaja
Kuupäev: 18. June 2010, kl 02.06

Kaaluabi soovitab päevas 8 klaasi vett juua. Mul ei taha see aga kuidagi välja tulla. Kas ma pean ikka veel mängureeglitest kinni, kui vee asemel suhkruta taimeteed (näiteks kummel) joon?

Tänud

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. June 2010, kl 06.45

Kui maitseb, joob pigem siis rohelist teed. Aitab ka kaalulangetamisele kaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: asiiL
Kuupäev: 18. June 2010, kl 08.06

Vaidlen vastu. Kohvijoomise võid rohelise teega asendada, aga mitte vee joomist. Roheline tee stimuleerib küll seedimist ja aitab ainevahetust kiirendada, aga samas sisaldab rohkem kofeiini, kui must tee. Kofeiin väljutab kehast vedelikke, seega peaks palju kohvi/teed juues veel rohkem vett jooma.
Samas olen arvamusel, et taimetee joomine on parem, kui üldse mitte vedelikke tarbida. Isegi ei ole jahedamate ilmadega suur vee jooja. Siis teen ka kummeliteed ingveriteed v lisan kuuma vette lõigu sidrunit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: silvik
Kuupäev: 18. June 2010, kl 11.12

kasutan ka seda vesi vs taimetee trikki winking smiley ja hommikuti asendan vahel kohvi rohelise teega

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: Panda
Kuupäev: 18. June 2010, kl 13.24

Mina eelistan ka taimeteed muule teele. Kummel, piparmünt, nurmenukk, pärnaõis jne. Kõik see läheb vee alla kirja, tavaliselt ca 2-3 tassi päevas. Minu meelest on väga kasulik taimeteed juua, sest sealt saab organism palju kasulikku. Ma ei ole siiani aru saanud, miks peaks rohelist teed jooma. Muidugi kui maitseb, siis on teine asi. Tean küll, et rohelisel teel on ka raviomadusi, kuid seda on ka meie enda looduse taimedel ja ma usun, et need on isegi kasulikumad. Energeetika seisukohalt on ju kõige parem kasutada neid toiduaineid ja ravimtaimeid jm., mis kasvavad meile kõige lähemal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: Oskar
Kuupäev: 18. June 2010, kl 16.15

Vanemate juures külas olles lausa sunnitakse vahel mõnd Kodutohtri vms sedasorti taiese artiklit lugema. Viimane kord sai loetud organismi veetasakaalust ja seal väideti, et mingi tohtrite uuringu järgi kõlbab isegi kohv veebilansi tasakaalustajana, st kofeiini hakkab veega paaniliselt "välja pesema" kohviga harjumata organism, pideval kohvitajal tiksub ainevahetus ikka omas rütmis, kofeiin viiakse välja nagu muud jääkained ilma mingi ekstra veekulutata. Tundub loogiline.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. September 2010, kl 20.09

Vanade naiste tarkus, et kibuvitsatee on kaalulangetamiseks hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. September 2010, kl 09.16

Tõesti????eye popping smiley Ma ei teadnuki. Ja eile just käisime mehe õega kohvikus juttu puhumas ja võtsin seal suure tassi kibuvitsateedthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Saatis: silvik
Kuupäev: 09. November 2010, kl 22.30

oh see hea uudis, ma joon ka kibuvtsateed kogu aeg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vesi vs taimetee
Kuupäev: 10. November 2010, kl 10.08

Kummelitee pidavat ka seedimist soodustama.Mul nii kummel kui kibuvits ühtedeks lemmikuteks.

Samas on öeldud ka,et liigne kummelitee viib rauda organismist välja.Raseduse ajal jõin päris hoolega seda teed,aga minul rauapuudust ei tekkinu

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.