Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Mida süüa õhtul?
Saatis: merike40
Kuupäev: 04. December 2011, kl 11.49

Mida süüa õhtul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: happy119
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.00

mina söön porgandit või joon ühe kuuma puljongi/tee.väga hea on ka puhas vesi koos jääkuubikutega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: eveka
Kuupäev: 06. December 2011, kl 13.51

soovitatakse valku süüa : kala, liha, kodujuustu, muna (umbes 100 grammi ümber) + aed- ja köögiviljasalatid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: eveka
Kuupäev: 06. December 2011, kl 13.53

Unustasin öelda, et üks valk korraga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: Moira
Kuupäev: 06. December 2011, kl 14.36

mina söön midagi vürtsikat (lemmik on kikerherne, läätse, mungoa + küüslaauk, ingver, sibul = hautis) super organismi puhastaja ja räägitakse ,et vürtsid organismile head..aitavad ka kaloreid põletada smiling smiley smiling smiley
vahest lisan sellele hautisele ka täistera riisi ja kookose piima. kaloreid annab väga vähe, aga kõhu sain hästi täis ja magusaisu ka ei tule.

teine super toit on üleni roheline: salat, avokaado,herned, oad, läätsed, kikerherned, kurk jne.
kaste peale: sorts õli, sidruni ja sorts mee segu. Kah väga hea ja tervislik !

head nautimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: eideke
Kuupäev: 07. December 2011, kl 13.45

Moira, sinu pakutud vürtsikas hautis tundub väga ahvtlev, kas sa oled nõus ka täpsemat retsepti (juhist) jagama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: Moira
Kuupäev: 07. December 2011, kl 21.50

Aga palun,eideke! Prae või sees 2-3küüslaugu küünt,3-4cm riivitud ingveri,terve tšillikaun ja terve tükeldatud sibul. Lisa sellele keedetud läätsed,keedetud kikerherned ja keedetud mungoad(neid tuleb enne keetmist ööpäev leotada). Kikerherned ja läätsed võivad olla ka konservina. Lisa karripulbrit. Kui tahad vedelamat,siis lisa kookospiima. Võid lisada ka köögivilju või keedetud riisi. Vahekord võiks olla klaas kikerherneid,klaas läätseid,klaas leotatud mungube...kaks klaasi keedetud riisi. Jagub mitmeks õhtuks. Järgnevatel õhtutel soendan pannil ühe portsu korraga. Ise lisan ka värsket peterselli. Seda toitu nimetavad joogid kitchereeks- seedesüsteemi puhastaja. Mina naudin seda juba pikemat aega ja mõni õhtu,kui liha isu, siis söön kanafileed kõrvale. Head isu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: eideke
Kuupäev: 08. December 2011, kl 14.49

tänud infot jagamast - tuleb kasutusse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: brita
Kuupäev: 13. December 2011, kl 21.57

Kust te ostate kikerherneid, mungaubasid jne. Rimis on neid? Ma võhik taoliste asjade suhtes. Mul on kuivatatud cayenne pipart, aga kuskohast ma chillikaunasid saan? Kas läätsesid tuleb ka leotada ööpäeva vees? Õhh. Plont noh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa õhtul?
Saatis: eideke
Kuupäev: 14. December 2011, kl 22.34

Kikerherneid ja mungaubasid peaks suuremas Rimis olema küll. Chillikaunad on igas toidupoe ketis olemas - vaata juur- ja puuviljade osakonnas ringi, tavaliselt on selliste plastikust aluste peale pakitud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.