Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: elka
Kuupäev: 20. February 2010, kl 18.04

mina näiteks teen ahjukartuleid nüüd kanaga,panen sinna veel kapsast vahel kaalikat .kartuleid püüan süüa hästi vähe,rohkem liha ja juurvilja.kananahka ma muidugi ei söö .vanasti tegin seda toitu käntsaka sealihaga,kartuleid ajasin sisse nii palju kui läks,ime ka et muudkui aga kosusin.muide hapukapsast võib ka edukalt teha kanalihaga ja on täiesti söödav.

Valikud: VastaOsunda
Re: mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: Creeps
Kuupäev: 20. February 2010, kl 18.55

Tegelikult söön ka mina peaaegu kõike, mida kogu aeg olen söönud. Asi ongi kogustes. Loen oma kalorid kokku ja sellega asi piirdub. Ja tühja kõhtu ei ole pidanud tundma. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: savikass
Kuupäev: 20. February 2010, kl 22.21

Mina teen endale täitsa eraldi toitu praegu. Võibolla, et see on alguse ülepingutus, aga kui ma teeks kõigile tavalist toitu ja võtaks endale sealt osa, siis ma ei oskaks üldse kaloreid ja koguseid täpselt arvestada. Sest see silma-järgi määramine on ikka täitsa vale, kaaludes selgub, et olen enamasti kõike valesti arvestanud siiani ja arvanud, et söön vähem.
Niisiis on ära jäänud ahjukartulid jmt, igapäevamenüüs on kodujuust, leib, kanafilee, apelsin, külmutatud juurvili, muna, hapukapsas - mitte valmistoidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: Eka
Kuupäev: 21. February 2010, kl 00.03

Mina söön:
- ahjukala, kanafileed, ahjukartuleid, täisterapastat või pruuni riisi värske salatiga (ma ei söö koos nt kala ja riisi/kartulit ja kana, söön neid eraldi salatiga);
- salatisse lisan alati külmpressitud õli ja pähkleid/seemneid, et seedimist parandada ja toitaineid paremini omistada (väidetavalt omistame õlita ainult 5% köögiviljade toitainetest). Lemmikud on seesamiseemneõli (väga hea maheda pähkli maitsega!) ja seedermänniseemned;
- köögivijapüreesuppe;
- aedvilja lasanjet (parem kui hakklihaga, netis on palju retsepte)
- aedviljahautisi;
- piimatoodete asemel eelistan sojatooteid (loomset piimavalku on raske seedida);
- suhkru asemel tarvitan mett;
- nii värskeid kui ka konservpuuvilju;
- marju;
- kuivatatud puuvilju jne.

Põhireegel ongi isevalmistamine. Aega võtab, aga asja saab. Näiteks ise tehtud pitsa ja friikartulikujuliseks lõigatud ahjukartulid on ikka hoopis teine teema kui kiirtoit.

Väldin toidu praadimist, eelistan teha ahjutoite, poetoitudele eelistan endavalmistuid, saia ei söö, leiva valin suhkruvaba rukki või täistera oma.

Pärast sellist toitumist on minu varasem raske ja uimane tunne pärast söömist kadunud ja kaal ka ei kerki. Aga mida ma ei tee, on see vägisi vee sisse ajamine. Kindlasti ma ei joo 8 klaasi vett päevas, see on minu jaoks liig, mis liig. Olen seda varem teinud (4 a tagasi), aga enam mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: tipsel
Kuupäev: 25. February 2010, kl 09.11

tere. olen siin uus ja ei saa hetkel aru süsteemist, 3 kuuga olen saanud iseseisvalt maha 7 kg, toitudest olen väljajätnud piima tooted , leiva ja saia , jahud ja makaronid,söön palju vokke , joon peterselliteed karkadega.kas keegi on juba saanud ka kaalust maha sellele leheküljel- kuidas see päeviku täitmine käib jne. oleksin tänulik kui keegi vaevuks selgitama natsa .

Valikud: VastaOsunda
Re: mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: Sirocco
Kuupäev: 03. March 2010, kl 18.25

Söön samu asju nagu varem, lihtsalt kaalun kõik ära ja jälgin, et kaloreid üle ei saaks. Joon vett. Kahe nädalaga langes kaal kohe viis kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: mõistlikud toidud allavõtjale
Saatis: maarjy
Kuupäev: 25. March 2010, kl 23.23

Kuna olen alles koolilaps, söön lõuna ajal ja vahest ka õhtuti riisi. Lõunal on vähe aega, peab kiiresti kusagile mujale minema ning väga hea on samal ajal asju kokku panna kui riis keeb. Kui ainult riis tundub maitsetu, võib sinna juurde keeta kasvõi külmutatud juurvilju ning kuigi mina ise riisi kastmetega ei söö, sobivad need sinna suurepäraselt.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.