Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
väga kuuma ilma toidud
Saatis: Niika
Kuupäev: 07. July 2010, kl 11.14

Jagaks infot, mida teie väga kuuma ilmaga sööte. Tais sain kombe külge, et külmkapis hoitud arbuus ja ananass on kuumas ilmas head. Külmsupp keefiriga - maitserohelised, redised ja kurgid sees. Eks roheline salat aitab ka alati, aga mul isiklikult hakkab sellest juba kõrini saama smiling smiley Mida veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Kuupäev: 07. July 2010, kl 12.45

keetsin täna värskeid kartuleid, külm kaste , muna ja heeringas. nämm, magustoiduks maasikad kohupiima ja vahukoorega.Elame ikka hooajas suvel suvised söögid kohalikust toorainest.

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: Mob
Kuupäev: 07. July 2010, kl 13.00

Mulle hirmsasti maitseb kodujuust hapukoore-kurgi-redise-tomati-roh. sibula-tilli jne-ga. Tavaliselt keedan veel värsket kartulit ka juurde.
Hästi läheb veel peale arbuus ja maasikad ning muud puuviljad. Kama ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: Evka33
Kuupäev: 07. July 2010, kl 13.09

kirsstomat, redis, värske Eesti väike kurk.. pole mõtet ennast kuumaga nuumata. sööge midagi tervislikku+ lahjat.. jääte ellu!!!!! smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: Panda
Kuupäev: 07. July 2010, kl 20.20

Ei saa üle ega ümber kamast smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: kõutz
Kuupäev: 07. July 2010, kl 21.30

Ikka kama muidugi!Mina teen oma perele kuumadel ilmadel külmkappi sellise potitäie:lõigun tükkideks 1-2 banaani,umbes ühe kilo maasikaid,purustan umbes poolkg mustikaid,pool liitrit õuna mahla, 1liitri piima,matse järgi suhrut(väga vähe)ja imenatuke vaniljesuhkrut.Segan hästi segamini ja jätan järgmise päevani külmkappi.Siis enam muud ei kuule,kui ainult külmiku ukse plõksatusi.Kui omale valama lähen,saan ainult rokase poti pesta.

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: Mob
Kuupäev: 08. July 2010, kl 07.37

Ooo kõutz...super ideetongue sticking out smiley Kuid kas piim tükki ei lähe?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: kõutz
Kuupäev: 08. July 2010, kl 07.42

Piim niimoodi tükki ei lähe et lausa klimbid tekivad,kuid ta kalgendub ilusastiära,tekib selline paksenenud ollus,nagu joogijogurt,umbes.

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: kõutz
Kuupäev: 09. July 2010, kl 14.53

Võtan selles reas aina üksi sõna...Andke häid ideid ja kui olete proovinud minu kuumaabi toitu,siis kas maitses?

Valikud: VastaOsunda
Re: väga kuuma ilma toidud
Saatis: ylleke
Kuupäev: 23. July 2010, kl 10.29

Ka mina avastasin hiljuti kama - polnud seda oma 30 a. söönud.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.