Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
ei saa kraanivee kartusest aru
Saatis: Niika
Kuupäev: 26. July 2010, kl 20.04

See, miks ma võõral maal (India, Türgi) ei joo kraanivett, on selge - mu organism pole harjunud sealsete bakteritega ja võib "ehmatada". Aga koduse kraaniveega siin Eestis on ju ometi iga eestlane harjunud. Tallinnas Nõmmel joon ma iga jumala päev oma kraanist vett, ja kui kesklinnas tööl käin, siis võtan seal ka kraanist. Nüüd käib mingi kammaijaa restoranidega, et nemad ei julgevat kliendile kraanivett anda, isegi kui too nõuab, et kohe teeb kõhu lahti. No mida juttu. Tüübid tahavad lihtsalt raha teha. Kas sina jood kodus kraanivette või tood poest kalli raha eest pudelivett? Kui poest, siis MIKS?

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa kraanivee kartusest aru
Kuupäev: 26. July 2010, kl 23.12

Mina olen ostnud poest vett. Kuigi ma ei karda, et kraanivesi kõhu lahti teeks. Aga kui kaaluabiga liitusin, hakkasin teadlikumalt rohkem vett jooma ja paaripäevase kraanivee kaanimise järel oli mul ühel hommikul ebameeldiv metallimaitse suus. Kraaniveel on ka pisut selline "torude" maitse, kuigi teadaolevalt vastab ta kõikidele nõuetele. Kui kraanivee pudelivee vastu vahetasin, kadus see imelik maitse.
Nüüd ostsin endale hoopis filterkannu ja probleeme pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa kraanivee kartusest aru
Saatis: Päksu
Kuupäev: 27. July 2010, kl 07.40

Filterkann on kodus. Mulle meeldib kui puhastan sellega vee ära ning panen külmkappi kannu koos näiteks apelsiniviiludega smiling smiley Mul tööl ka selline asi kapis, ainult, et siin lihtsalt kraanivesi mitte isegi filtrist läbi. Kui sellest tööl kõrini saab võtan Saku Lätet, seda kusjuures on hea juua sest see on nii puhas et kuivatab kurku ja siis seda läheb palju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa kraanivee kartusest aru
Saatis: tusklik
Kuupäev: 27. July 2010, kl 12.55

Kodus joon kraanivett, autos pudelivett (jooks ka seal kraanivett, kui ei unustaks kogu aeg pudelit täita), kui veel tööl käisin, siis seal oli saku läte, maal joon pudelivett, sest kaevuvesi on kahtlast värvi (mis ei tähenda, et see joomiskõlbulik ei peaks olema). Lapsele joodan esialgu mineraalvett (kuumade ilmadega joob jube palju ja arst soovitas pudeliveele üle minna, et mineraalainete kadu poleks suur), kuid tema läheb ka mingi aja pärast kraaniveele üle.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.