Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Kuupäev: 24. May 2012, kl 22.01

Oeh, olen uus ning seni olen sisestanud kohvi ml, kuskil foorumis oli aga, et pulber grammides. Kuidas õige?

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Saatis: lamiate
Kuupäev: 24. May 2012, kl 23.16

Lihtne mure. smiling smiley Kui jutt on nendest igasugustest lahustuvatest kohvidest, siis ikkagi pulbri grammi järgi nagu pakendil kirjas...lisatav vesi, ehk reaalselt see, mis tekitab ml kohvile kaloreid ei anna. grinning smiley Kui päris kohvi, siis muidugi ml.

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Kuupäev: 26. May 2012, kl 13.49

Aga milleks kohvi üldse sisestada? Kui paned suhkrut ja piima, siis sisesta see hulk.Ma teen nii, võib-olla pole see õige, aga mu arust ei saa sealt kohvist nüüd küll mingeid extra kaloreid tulla?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Saatis: lamiate
Kuupäev: 26. May 2012, kl 15.14

See sõltubki ju ilmselt sellest, kes millist kohvi joob. Kas päris kohvi või neid nö kohvijooke, mis tehakse lahustuvatest pulbritest ja mis kohe kindlasti annavad kaloreid. Mõni joob neid mitu tassi päevas ja kui seda ei märgi, siis jääb üksjagu saadud kaloreid ka "märkamata".

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Saatis: Oskar
Kuupäev: 27. May 2012, kl 08.51

KA päeviku järgi: "Kohv, valmis jook 2,1 kcal" st 100 g elik väike tass musta suhkruta kohvi=2 kcal
Mina igastahes ei viitsi märkida sest need kalorid on olematud.
Kalorei annavad igatsugu lisad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Saatis: lamiate
Kuupäev: 27. May 2012, kl 16.29

See sõltubki, kes mida kohviks peab. grinning smiley Kas must, ilma igasuguste lisanditeta 2 kcal jook või näiteks need Nestea 3 in 1 asjad jne. Nii nagu on vahe teel ja teel. Ehk tavaline tee on sama "nullkaloraažiga" kui tavaline kohvi, seevastu aga India tee Chai, eriti see, mis poodides pulbri kujul müügil, annab päris palju kaloreid. Aga on ikka tee eksole. Kuidas kellelegi, see oli mu point. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Kuupäev: 28. May 2012, kl 08.47

Hmm, no ma olen selle kohviga ikka jōle hädassmiling smiley joon tavalist presskannukohvi, 10% koorw ja suhkruga. Mul tassiks suur lähker- 500ml. Kui sisestan selle 500ml ära, annab kaloriteks 210 ja hommikusöögiks suurt midagi laiata ei jää.
See pole ju õige....

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Kuupäev: 28. May 2012, kl 11.45

Ma arvan küll, et koore ja suhkruga on see kaloraaž vägagi õige. Sa vaheta see koor tasahilju piima vastusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Loll mis loll: kuidas kohvi sisestada
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 28. May 2012, kl 14.29

Mul ka lähker, aga piima mõõdan eraldi ja suhkru ka. Tuleb päris normaalne kaloraaž nii et jätkub ka toidu jaoks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.