Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
rasvad
Saatis: ivar
Kuupäev: 24. February 2010, kl 11.57

mul on toitumine pidevalt paigast ära - ei söö piisvalt rasva. Ja valgud on ülekülluses
mis teha? peab hakkama õli jooma? sad smiley
oma arust ma ei söö palju piimatooteid - hommikul vb jogustit või kodujuustu. lõunaks vb kuustuleivad vms ja vb klaas keefiri toidu kõrvale. vb magustoiduks väike kohupiim õhtul
on's seda tõesti liiga palju? ja mis toidust ikkagi saab rasva? vahel olen praadinud suisa õliseid ja häid leibu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Kuupäev: 24. February 2010, kl 14.10

Pähklid, mandlid ja seesamiseemned pidavat häid rasvu andma. Õiged õlid salatitele kastmeks on ka võimalus rasva osakaalu suurendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 24. February 2010, kl 14.26

Need pähklid jne. on väga õige soovitus, aga nad on nii pisikesed, et neid peaks kindlasti kaaluma, et mitte rohkem süüa smiling smiley. Selline soovitus, nagu sööge 1 kamalutäis (ehk siis hästi natuke) mingeid seemneid ja pähkleid, pole minusuguste jaoks, sest olenevalt isust on minu pihku mahtumas, kas 5 pähklikest või 50 - 60 gr pähklikesi winking smiley.

Minul on menüüs juba aastaid lahja keefir/pett 1 tl linajahuga (apteegis 28 kr - 0,5 kg). Selle "söökjoogi" võtan tihti kaasa pisikese joogijogurti pudeliga.

Aga väga vahva söök on "kuustuleivad", millest ivar siin enne kirjutas grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: savikass
Kuupäev: 24. February 2010, kl 15.06

Soovitan avokaadot, see on väga hea ja rasvane!
Aga ka mul jätkuvalt rasvu liiga vähe ja valku liiga palju. Otsustasin, et selle pärast põdema ei hakka, jätkan samas vaimus.

Artikkel: Taimset rasva on palju päevalilleseemnetes, avokaados, pähklites.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: maripost
Kuupäev: 24. February 2010, kl 20.56

Mis asajd need "kuustuleivad" on? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: Creeps
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.26

Ivar mõtleb ilmselt juustuleibasid. J ja K on klavatuuril kõrvuti, tegu on näpuveaga. Ärme teeme sellest foorumist tähenärimise foorumit, eks. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.33

Pisuke törts heatahtlikku nalja pole paha sellel pikal ja igaval allavõtupäeval winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: ivar
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.44

no naerge terviseks. minu kulul alati. ega ma ei solvu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: savikass
Kuupäev: 25. February 2010, kl 09.14

Mitu kalorit 1 min naermist kulutab?

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: ivar
Kuupäev: 25. February 2010, kl 11.18

naer pidi terviseks olema grinning smiley
ju siis tervis tuleb ja küll kaloridki kaovad... vb vihe kaaluabi kasutajatoele panna naer füüsilise aktiivsuse alla ja kulutatud kalorid välja arvutada.

PS. kuna statistiliselt on tõestatud, et ümaramad inimesed on rõõmsameelsemad ja heatujulisemad, siis ärge oma rõõmsat meelt nälgimise ohvriks tooge. Parem olla ümar ja rõõmus, kui kiitsakas ja turtsakas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: maripost
Kuupäev: 25. February 2010, kl 22.32

Kahju, ma mõtlesin, et midagi maitsvat ikka the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Kuupäev: 26. February 2010, kl 12.07

Sain oma tänase päevamenüü tasakaalu. Tõsi, rasvu pole päris 30%, vaid 26%. Selleks panin kirja kaks isetehtud salatit oliiviõli ja seesamiseemnetega. Esimese segasin porgandist ja õunast juba valmis, teine tuleb õhtuks lehtsalati ja paprikaga. Lisaks 38 mandlit ja 20 g sulatatud juustu näkileival. Hommikupudrule liosatud linaseemned annavad ka pisut rasvale juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: ivar
Kuupäev: 26. February 2010, kl 14.09

eks nende seemnete ja pähklite söömisega on see krutski, et sööd väiga väikese koguse ja kaoloreid saad nii et tapab grinning smiley
mulle seevastu meeldiks süüa suurem kogus, vähemate kaloritega. vähemalt on tunne, et sõid ikka korraliku portsu, mitte 10 pähklit.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: kaaluke
Kuupäev: 26. February 2010, kl 22.24

Pähklid,pähklid?

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: rullu
Kuupäev: 24. March 2010, kl 00.14

Minugi probleem need rasvad. Pähklid maitsevad, aga ega neist ju kõhtu täis saa. Kui sama raha eest saab rohkem süüa, siis valin ikka selle tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvad
Saatis: erlunks
Kuupäev: 24. March 2010, kl 13.17

Lugesin kaaluabisse pandud artiklit Rasvarevolutsioon, väga huvitav ja kasulik lugemine.
Samas leidsin sealt ehmatava koha: "kasuta rapsiõli salatikastmena (ära kuumuta rapsiõli)"
Ma olen kogu aeg kasutanud rapsiõli praadimiseks, pudelil on ka kirjas, et on sobilik... Teab keegi, mis sellega siis kuumutamisel juhtub, kudas ja millele see kahjulikuks muutub?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.