Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kodus valmistatud õunamahl
Saatis: savikass
Kuupäev: 23. August 2010, kl 15.41

Mis võiks olla selle kalorsus, mis te arvate, nii keskmiselt - kas võtaksite mõne tööstusliku mahla kalorsuse ja kasutaksite seda? Läheneb ju mahlaaeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodus valmistatud õunamahl
Saatis: tusklik
Kuupäev: 23. August 2010, kl 17.01

kasutaks poemahla kaloreid, kui palju kangem see isetehtud mahl ikka on?

Aga kus õunad kasvavad? See aasta mõtlesin, et olen tubli ja teen endale ise õunamoosi ja kõik sugulased laiutavad käsi, et sel aastal õunu pole (muidu on alati mingi jube õunauputus)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodus valmistatud õunamahl
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. August 2010, kl 20.23

Meil mehe vanaema juures maal täpselt sama. Eelmine aasta uppusime õuntesse, lõpuks kasvõi oksenda õunu. Sel aastal MITTE ÜHTEGI!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodus valmistatud õunamahl
Saatis: Oskar
Kuupäev: 23. August 2010, kl 21.02

Nomaitea, maal tehtud õunamahla lahjendasin umbes üks kahele-kolmele veega, siss tuli midagi poemahla taolist. Puhas mahl oli igatahes minu jaoks liiga magus ja samalajal liiga happene-hapu. Eks sõltub õuntest kah. Pakukski et võrdle maitse ja magususe järgi miski poemahlaga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodus valmistatud õunamahl
Saatis: elksel
Kuupäev: 25. August 2010, kl 17.28

Meil Sauel juba kolmas aasta järjest õunu, me lausa ootame millal üks aasta vahele jääks. Samas jah, mina lahjendan ka mahla veega, sest muidu magu ei kannataks välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kodus valmistatud õunamahl
Saatis: savikass
Kuupäev: 26. August 2010, kl 11.04

Poemahlu ma üldiselt ei joo, nii et võrdlusmomenti eriti polegi. Nüüd on mahl juba natuke käärima ka läinud - kuigi hoian teda külmkapis- ja mõnus vunk on sees. Ma lausa imestan, et kõht selle peale lahti ei lähe, aga ei lähe mette.
Olen siiani kasutanud toitude nimekirjast seda "õunamahl pure" varianti. Tõesti ei tea, kuidas see tegelikkusele vastab.
Õuntest - meil oli eelmine aasta tõeline ikaldus. Sel aastal on uputus. Ma olen vaadanud, et see õunapuudel nii käibki, et üle aasta puhkavad.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.