Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: mida sööte hommikuks?
Saatis: linalakk
Kuupäev: 24. May 2010, kl 21.37

Mina söön ka pigem natuke rohkem hommikusöögiks kui norm ette näeb ja selle võrra ülejäänud päeva jooksul vähem.
Tavaliselt teen putru: 60g neljaviljahelbeid, vett, 100 ml piima, 15 g rosinaid, kaneeli, kardemoni. Sellisele pudrule pole enam moosi vaja - rosin teeb magusaks ja kaneel-kardemon maitsenüansi.
Kui putru ei jõua teha, teen võileiba toorjuustu ja juustuga. Kui pudrule või võileivale lisada piimaga kohv/tee, ongi norm veidi üle, aga kõht igal juhul tükk aega täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Kuupäev: 31. May 2010, kl 22.05

Mina armastan Cafe lattet. Aga üks tass ehk siis 250 ml annab siin juba kõvasti üle 300 kalori. Siia ei saagi ju midagi juurde panna. Ja võileib annab ju ka meeletu koguse. Isegi kodujuustust saab rohkem kui ma eales oskasin arvata. Kui nädala sees õnnestub mul ainult Lattega hakkama saada, siis nädalalõppudel, kui perele tuleb hommikusöök teha, ei saa kuidagi alla 500 kalori (hommikul).

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Kuupäev: 01. June 2010, kl 10.17

Ehh, need latte kalorid peavad kindlasti valed olema - 2 teelusikatäit suhkrut (mitte kuhjaga) annab ca 30/+-5 kcal ja 100 ml piima annab max. 70 kcal (kui on see kõige rasvasem, 3,9%-ne). Tassitäis suhkru ja piimata kohvi ise annab 3-4 kcal.
Saad vabalt oma võileiva ära süüa ja päevale hea stardi.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Saatis: asiiL
Kuupäev: 15. June 2010, kl 08.27

Mina joon kõigepealt klaasi vett. Söögiks tavaliselt erinevad pudrud. Lemmikud on 7viljapuder, Nordicu neljaviljapuder kaerakliidega ja kaerahelbepuder. Kohv piimaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Saatis: ylleke
Kuupäev: 23. July 2010, kl 10.43

Mina söön ikke igal hommikul ja leian et see on õige. Minul tõmbab hommikusöök
ainevahetuse käima ja peale sööki 10 min WC-sse. Söön kas võileibu või kaerahelbeputru veega,
puuvili ja kohv.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Saatis: Victor
Kuupäev: 31. July 2010, kl 13.37

Söön dieediabi.ee poest ostetud tooteid. Annavad vähe energiat, kuid täidavad pikaks ajaks kõhu

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Kuupäev: 09. August 2010, kl 14.15

Võileivad annavad ju tohutu kalori! Tahaks ikka vorsti maitset ka mitte ainult lõhna.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Kuupäev: 10. August 2010, kl 10.33

Ei anna see võileib midagi nii hirmus palju - muidugi juhul kui piirdud ühe (!) võileivaga ;-)
Viil neljakandilist tumedat leiba annab umbes 100 kcal ja võileivakate nibin-nabin teist samapalju (osavalt kombineerimisel ehk isegi vähem). Kohvitassist saad 80-100 kcal, sõltuvalt sellest palju suhkrut, piima/koort lisad. Ilmselt saad veel väikese puuviljagi ampsata ja oled siiski veel normi sees :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööte hommikuks?
Saatis: pekirull
Kuupäev: 19. November 2010, kl 13.34

Hommikuks tuunikala konserv ühe-kahe keedumunaga. Munad saab eelmine õhtu ära keeta, kuna kuumad munad kalaga eriti ei istu. Siis pudrud, müsli piimaga või keefir 1 spl kamajahuga pluss 1 tl suhkrut.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.