Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mida süüa õhtuti?
Kuupäev: 06. January 2011, kl 13.46

Mida süüa õhtul 17-19 vahel, et peale seda enam nälga ei tekiks.
Ma suudan päev otsa oma kaloritest kinni pidada, aga õhtul on kõht nii tühi. Siis tavaliselt söön midagi, mida ei tohiks ja ühele järgneb tavaliselt teine. Ma tean, et võiks süüa puuvilju või juurvilju, aga isegi siis kui need olen ära nosinud, siis tahan ikka midagi toekamat.
Hommikuti soovitatakse süüa putru, see hoiab kõhu pikalt täis, aga kas siis õhtuti ka putru süüa?
Ootan vastukajasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Kuupäev: 06. January 2011, kl 14.31

ma soovitaks õhtuks pigem midagi valgulist - kana, kala või kodujuustu näiteks ja köögivilja (-salat) kõrvale. Ei ole näljatunnet ja ei teki ka enne magamaminekut.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. January 2011, kl 14.46

Tee köögiviljaomletti nt, kui toekat tahad.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. January 2011, kl 15.21

Maailma parimad salatid saad, kui segad kokku:

1. erinevad salatilehed+kanafilee+avokaado+seemned (pähklid)+sidrunimahla+oliiviõli+meresoola+värskelt jahvatatud pipar(kindlasti mitte see tolm pakist...)
2. võid varieerida kodujuustu, singi, pardi-või kalkunilihaga või kalaga (tuuni, lõhe, forelli jne) +kurk, tomat (koos avokaadoga ära viimaseid lisa)
3. mulle meeldib eriliselt ise marineeritud keedetud peet: peet viiludeks+oliiviõli+purustatud küüslauguküüned+balsamiäädikas (punane). Peeti lisan peaaegu alati. Muudab salati mahlaseks ja sel juhul niristan õli lihtsalt peetide juurest. Selline marin. viis sobib ka oivaliselt peedi säilitamiseks vähemalt nädalaks.
4. seemnetest on odavad ja maitsvad päevalill ja kõrvits, rösti neid kergelt kuival pannil ja siis 10-20g salati sekka! Võtab jalad nõrgaks, ausõna, niivõrd maitsev on.the finger smiley
Lisaks saab seemnetest ja avokaadost ja oliiviõlist kõik vajalikud kasulikud rasvad!
Avokaadot hoia paar päeva puuviljade sahtlis ja kui on küps ja pehme parajalt, siis pista külmikusse, kus vili pea nädalapäevad seisab.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: mutike
Kuupäev: 06. January 2011, kl 17.24

Mina söön õhtuti tihti kama(2spl) keefiriga (200ml), lisan sisse päevalilleseemneid 20g. Minule näiteks sobib. Kui tahad tugevamat sööki, siis äkki köögiviljawok seemnetega ja magushapu kastmega?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Kuupäev: 06. January 2011, kl 17.52

Talvel tahaks midagi suurt ja sooja süüa.Selleks on väga head köögivilja püreesupid.Süüa saab suure portsu ja kalorid on peaaegu olematud. Täna õhtul on plaanis kõrvitsa püreesupp.Kuumuta 1tl õli pannil lisa 1 viilutatud sibul ja 2riivitud porgandit,natuke soola,keeda 1kg kõrvitsst 1kl veega sodiks ja sega juurde kuumutatud porgand ja sibul.Kui on veel vabu kalöoreid, lisa sulatatud juustu.Kõrvitsad on tavaliselt suured jurakad.Ma keedan kohe terve kõrvitsa ära ja püree pakin parajate portsudena ja panen sügav külma.Nii ei lähe ülejäänud kõrvits raisku ja järgmine kord saab supi juba rutem valmis.
Head katsetamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: merts
Kuupäev: 08. January 2011, kl 11.06

Hapukurki!

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Kuupäev: 08. January 2011, kl 18.15

nii palju häid soovitusi, aitähh teielesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: angela
Kuupäev: 08. January 2011, kl 20.49

spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: kalajala
Kuupäev: 09. January 2011, kl 16.55

Mulle isiklikult meeldib õhtuti väga praadida veidi kanafileed ja siis juurde lihtne salat (tomat150g+kurk100g+punane paprika150g+jääsalat50g juurde 1tl Extra virgin oliiviõli või felix 3% majoneesi, segada ja maitsestada soola+pipraga). Hea kerge kõhutäis ja kõht püsib kaua täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Kuupäev: 10. January 2011, kl 23.24

delikatess-sülti tüki leivakesega

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: preppy
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.33

Paljud soovitavad õhtuti süüa salatit ja see on ka kindlasti parim valik. Mulle see variant pikka aega ei sobinud, sest lihtsalt ei meeldinud kuiv lehenärimine. Ei osanud sinna mingit head mahlast kastet teha. Hiljuti ostsin prooviks mingi Felixi (itaalia?) salatikastme (terve sari erinevaid kastmeid plastikpudelites). 100 g annab ainult 40 kcal smiling smiley Panen väikse sortsu seda salatikaussi ja ongi kohe palju maitsvam.. soooovitan neile, kellel endal salatikastmed ei õnnestu

Valikud: VastaOsunda
Re: mida süüa õhtuti?
Saatis: mummi
Kuupäev: 07. February 2011, kl 13.10

Püreesupp on kindlasti parim. Kõrvits igas variandis on mu lemmik.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.