Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Kuupäev: 28. January 2011, kl 16.40

Mina ise sattusin siia juhuslikult..Õigemini Delfi naisteka lehekülje abilsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 29. January 2011, kl 10.15

ise sattusin 2010 okt. lõpus ja kiidan väga!!!!
Oleks vaid varem see juhtunud, oleksin juba varem endaga jälle sõbraks saanud

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: vilmake
Kuupäev: 29. January 2011, kl 10.33

Lugesin Tiit Suka kommentaare kaaluabi kohta ja tekkis huvi. Alustasin eelmise aasta juunist ja olen tänaseks peaaegu 20kg alla võtnud. Mulle meeldib see, et ma võin kõike süüa, ainult pean kontrollima, et üle ei söö. Olen seda programmi soovitanud paljudele ja enamus on sellega edukalt liitunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 29. January 2011, kl 11.30

Olin aasta lõpus paar nädalat kodus, tööd ei olnud. Siis oli enda jaoks rohkem aega. Nii leidsingi juhuslikult KA ja treeningud. Olen nendega seotud siiamaani. Ei ole halba ilma heata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: merekass
Kuupäev: 29. January 2011, kl 13.57

Soovitusel. Head eeskujud ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 29. January 2011, kl 16.49

Sattusin Tiit Suka reklaami Kaaluabi-teemal kuskil lehel nägema ja tekkiski huvi. Kuna sügisel oli nii või teisiti plaanis veidike kaalu langetada- siiani mitmel korral kaalujälgijate süsteemi abil- siis nüüd võtsin nõuks Kaaluabi-süsteemi katsetada. Olen väga rahul ja jätkan siin veel mõnda aega. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: mery
Kuupäev: 29. January 2011, kl 18.27

Nagin novembri keskel 2010 müügil soodsa hinnaga Cherry Voucherit ja ostsin liitumise aastaks- varem polnud ma kaaluabist midagi kuulnud. See oli tore juhus! spinning smiley sticking its tongue out

Paar aastat tagasi külastasin teisi sarnaseid interneti keskkondi, kuid tänaseks olen need unustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: carson
Kuupäev: 15. February 2011, kl 18.45

osalen naistemaailm.ee, eksperimendis,kuidas kolme ,viisi vahel kaalu langetada.kAALUABI TULI MEILE APPI,MILLEST OLI TEADMISTELE VÄGA PALJU ABI

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Kuupäev: 24. February 2011, kl 13.04

Kui Kaaluabi alustas, sellest on vist umbes aasta möödas, siis tuli minu e-mailile info selle kohta. Vaatasin korraks kodulehele ja ei arvanu sellest mitte midagi ja ei tundnud huvi ka. Nii pettunud olin kõigis eelmistes kordades oma kaalu langetada.
Impulsi sain hoopis eelmise aasta lõpul, kui jälle tuli e-mailile info kolme moodi kaalulangetajatest. Kui lugesin naisest, kes oli proovinud kaalujälgimist, dr Levini dieeti ja Figuurisõpru, aga ikkagi ei olnud mingit püsivat tulemust saanud, siis mõistsin, et tema lugu on nagu mu enda lugugi. Küll oleksin teada tahtnud, kuidas tal Kaaluabis läheb.
Igatahes sain impulsi ja võtsi 3 proovipäeva, et seda keskkonda tundma õppida. Proovipäevad sattusid halvale ajale, sest kõike kirja panna õnnestus ainult ühel päeval, teisel päeval läks arvuti katki. Siiski jõudsin aduda kui lihtne see kõik on. Kui arvuti jälle terveks tehti, siis liitusin ära. Andsin endale lubaduse, et ei hakka mingeid erilisi piiranguid endale seadma. Söön seda mis maitseb ja kui kalorid täis, siis lõpetan söömise ära. Siiani on kõik toiminud. Umbes ühe kuuga olen rohkem maha võtnud kui kunagi poole aasta Kaalujälgimisega. Pole endale keelanud ka maiustusi, aga ikka kõike oma kalorinormi piires.
Kaalujälgimise perioodist on jäänud halb harjumus mitte süüa rasvasid. Seal rõhutati eriliselt, et kõik peab olema jube lahja ja igal söögikorral peab sööma aedvilju. Kokkuvõttes tuli süüa suures koguses lahjat toitu mis maitsemeeli sugugi ei rahuldanud, küll aga venitas mao välja. Alati oli õhtul tunne, et nüüd tahaks midagi head ka saada.
Ütleb ju Eesti vanasõnagi, et parem suutäis soolast kui maotäis magedat.Eks inimesed on erinevad, aga mulle sobib praegune variant kõige paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: muza
Kuupäev: 05. March 2011, kl 19.22

Ma juba ammu olen seda lehte vaadanud, aga proovipäevi pole võtnud, seekord töökaaslane konkreetselt soovitas ja ma tegin liitumise proovipäevadeks ja peale seda liitun pikemaks ajaks. Need paar päeva on tundunud tõesti lihtsad minu jaoks, kuidagi iseloomu on rohkem, kui ma siia sisestan oma menüü.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Kuupäev: 05. March 2011, kl 20.12

Sattusin siia täitsa juhuslikult ja juba pikemat aega luuranud seda lehte.Nii et täna esimene proovipäev.Sisestasin menüü, uskumatu kui palju ma tegelikult söön.Loodan, et saan oma kalorid paika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. March 2011, kl 18.12

Liikusin naistekalehel ja mõtlesin,et piilun,mis kaaluabi on ja kohe registreerisinspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: Loona
Kuupäev: 24. March 2011, kl 21.37

Vist oli mingi proovipäeva pakkumine.Alguses vaatasin, kuid oli nii kiire, et ei võtnud asja tõsiselt. Jaanuaris olin haiguslehel ja aega lahkesti, nii toksisin ja... siin ma olen!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 20.43

Mina nägin ka juba pikemat aega KA bännerit netis vilkumas. Aga ega ei kujutanud ette, kuidas see neti teel kaalu jälgimine käib - tegelikult pead ikka ise hakkama saama (nagu kõigi dieetide puhul muidugi, aga KJ käid kohal jne). Aga praegune keskkond on minu jaoks oluliselt inspireerivam ja motiveerivam kui nt KJ (rääkimata lihtsalt üksi mõne dieedi jälgimisest).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas sattusite kaaluabisse ise või kellegi soovitusel?smiling smiley
Saatis: sippsikk
Kuupäev: 21. April 2011, kl 13.42

Ikka puhtast kadedusest, töökaaslane on 4 kuuga siia juba 15 kg jätnud ja näeb pagana hea välja!moody smiley
Nonii, alustasin siis minagi täna ja kohe on jama! Kalornorm on 1790, sellega vist võtan juurde? Valemist ei saa ka aru,aga eks näis!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.