Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Eriisud
Saatis: eveka
Kuupäev: 21. March 2010, kl 16.52

Kas teil on tekkinud eriisusid ja kuidas te neid ohjeldate ? Mina sõin kaks õhtut järjest 200g tumedat šokolaadi korraga ära. Eelmisel õhtul ostsin toore broileri 1,6 kg, keetsin ära ja ei suutnud enne järgi jätta, kui terve kana oli otsas. Üksinda, korraga ja ühel õhtul. Saia ja või söömise jätsin ära juba aastaid tagasi. Nüüd nägin poes pruuni koorikuga Kirde saia. Koju jõudes võtsin lahti üle kuu aja pakendis seisnud või ja ei saanud enne pidama, kui terve sai oli otsas ja võist pool pakki läinud. Mis seda teeb ja mis minuga lahti on ? Kuigi kaal kõige selle juures on isegi langenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Eriisud
Kuupäev: 21. March 2010, kl 19.22

seda teeb nälg

Valikud: VastaOsunda
Re: Eriisud
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 21. March 2010, kl 19.26

Ehk oled "emotsionaalne sööja" ? Täiskõhu tunne kompenseerib väsimust, halba tuju, ajutist pessimismi mingi asja suhtes jne. smiling smiley.
Või mingi vitamiini puudus? Siis on ka sellised eriisud, seni kuni keha leiab, mis puudu, seni tuleb arusaamatu vajadus kõiki asju katsetada mõõdutundetult.
Mind kisub emotsionaalse söömise korral saia ja moosi juurde. Ja ärge arvake, et päts saia ja purk moosi on ühele kombekale naisterahvale palju ja, et kuhu see kõik mahub tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Eriisud
Saatis: anika
Kuupäev: 22. March 2010, kl 08.15

Mina ei tohi ühte kommi suhu pista, sest siis tean et järgneb teine, kolmas jne, võin terve paki rafaellosid ära süüa.mm, kui maitsev

Valikud: VastaOsunda
Re: Eriisud
Kuupäev: 22. March 2010, kl 14.19

ma ei tea, kas seda saaks eriisuks nimetada, kuid peale seda, kui liitusin selle leheküljega, on tekkinud mul meeletud söögiisud. varem nagu ei tundnud, et oleks pidev nälg ja kõik oli kontrolli all, kuid nüüd olen nagu kuutõbine. nii kui sööki (pilti) näen või loen miskit, kus on juttu ka söögist või kaalu langetamisest, tunnen, kuidas tekib meeletu söögiisu... hulluks ajab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Eriisud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. March 2010, kl 16.55

See saia ja või teema on nii-nii tuttavspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Eriisud
Saatis: Lea
Kuupäev: 22. March 2010, kl 17.41

Desperaadole: Milleks liituda Kaaluabiga, kui enne kõik kontrolli all oli?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.