Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.22

Lugesin just artiklit kus artikli kirjutaja on dieedi läbi teinud ning kaodanud sellega 14kg.
hämmastav...
Tahaks seda ise ka proovida, aga kellegiga koos oleks tunduvalt huvitavam ning ei lööks ehk nii kiirelt käega...

Teeme ärawinking smiley ?

( Kirss.net )
1. päev – 1 pudel mineraalvett jagada kuueks portsjoniks
2. päev – 0.8 liitrit rasvatut piima terveks päevaks. Kell 20-21 süüa ära üks õun.
3. päev – 1 pudel mineraalvett terveks päevaks.
4. päev – salat(keskmise suurusega kauss): värske kapsas, porgand, rohelised köögiviljad. Salatisse lisada 1 sl taimeõli. Jagada salat kolmeks osaks. Sel päeval võib juua 2 klaasi vett või 2 klaasi teed.
5. päev – 0.8 liitrit rasvatut piima terveks päevaks.
6. päev:Hommikusöök: 1 keedetud muna; pool tassi teed
Kell 11: klaas köögiviljaleent(ainult puljong) kartulist, kapsast, porgandist ja teistest köögiviljadest.
Lõunasöök: 100 g liha + 100 g konserveeritud hernest
Õhtuoode: 1 õun
Õhtusöök: 1 õun
Kell 9 õhtul: 1 õun
7. päev: 100 g kohupiima + 2 klaasi piima ja pool liitrit keefiri. Õhtul 1 klaas teed.
8. päev: pudel mineraalvett(jagada 4-6 osaks)
9. päev: 1 liiter piima(samuti jagada 4-6 osaks). Kell 20-21 üks roheline õun.
10.päev: pudel mineraalvett
11. päev: salat(keskmise suurusega kauss) rohelistest köögiviljadest – petersell, till, seller jmt, natuke taimeõli ja soola
12. päev: 1 liiter piima(jagada 4-6 osaks).
13. päev – hommikul 1 keedetud muna ilma soolata, päeval rasvatu kohupiim
14. päev – mineraalvesi



Dieedi pidamise ajal katsuge rohkem jalutada, võimaluse korral võtke vitamiine.
Esimesed kolm päeva võib valutada pea – katsuge rohkem magada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: miialota
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.40

Mhhh...väga extreemne. Kuidagi kahtlaselt vähe vedelikku...vedelikupuudusega kaasneb nõrkus ja peavalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.53

1 pudeli all on mõeldud vist 1,5l vett, iseenesest normaalne päevane kogus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.05

Milleks oma tervisega mängida? Pigem toituda korralikult ning pikaajaliselt kaalust alla võtta, et see ka püsima jääks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.07

Kahjuks tuleb kaotatud 15 kg sama kiiresti või kiireminigi kohe tagasi. Vaadates söögisedelt, siis ootab Sind ees lausa nälgimine. Oled tige ja lõpuks tekivad sellised isud, et ...eye popping smiley

Pole ise dieeditanud rohkem, kui kord Atkinsi dieeti proovides. Tulemus: 10 päeva ~ -6kg ning nädala pärast oli see 6kg niuhti tagasi. Kui just ei hakka peale dieeti väga söömist piirama...???
Ma ei soovita. Parem "tiksu" siinses keskkonnas ja saad raudselt kestvamad tulemused. the finger smileyAga järjepidevust peab ka siin olema. Kui loed blogisid, siis näed - nädala sees oma kalorinormi piiresse jäävad inimesed võtavad üldjuhul alla, kuid kui nädalavahetusel end lõdvemaks lasta (st rohkem süüa...), siis on 1-2 kilo paari päevaga varmad tagasi tulema.angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 18. February 2011, kl 17.13

tundub päris karm 14 päeva... Kas seal artiklis kirjutas ka palju see inimene enne kaalus? Kuigi jah, see vist suhteline. Lugesin kunagi kuskilt foorumist, kus 64- kilone võttis proteiinidieediga alla 14 kilo ?!Ise polnud ülekaalulinegi. Olen ise 64- kilosena võtnud 3- päevase porgandidieediga alla 4 kilo, kusjuures kaal ei tulnud tagasi vaid püsis kuni lapseootele jäämiseni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 18. February 2011, kl 17.36

kui ma ei eksi siis 96kg langes 82kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Loona
Kuupäev: 18. February 2011, kl 19.05

Arvan, et sellise dieediga ma töövõimeline küll pole. Talveunne jäämiseks sobib!

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 18. February 2011, kl 20.00

Need näljapäevad nagu juba paastumine...ja sel juhul peaks päevas jooma ligi 3 liitrit vett, kui mitte midagi ei söö. Aga VÄGA, VÄGA ebatervislik lähenemine, ei soovita seda teed minna. Mis kergelt läinud, see kergelt tulnud ka tõesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 19. February 2011, kl 09.58

Süda ei saanud rahu ikka, proovin selle ära. Alustan täna smiling smiley
Pikkus: 166
kaal: 68
pepu: 95,5
puus:90
reis: 55,5
kesk: 68

Ehk saan hakkama, kuigi dieeditamiseks 14 päeva tundub meeletult pikk minu jaoks. aga eks näis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 19. February 2011, kl 12.12

Anna siis iga päev teada, kuidas enesetunne on... Järgmisel nädalal löön mõnel veepäeval äkki kampa kadrinking smiley Edu igal juhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 19. February 2011, kl 18.05

Põnevusega jälgin seda üritust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 19. February 2011, kl 19.15

See ongi nagu paastu kuur. Ja kuna poleks nõus paastulaagrisse minema siis parem teen seda kodus.
Üritan ennast natukene rohkem ka liigutada, kuna olen kodune inimene.
Tänane päev on möödunud üllatavalt hästi. Tuju on laes olnud ning energiat on tohutult.Kujutasin ette et esimesel päeval olen nagu laip ja ei mõtle muust kui söögist.Aga ei, kõht annab küll tunda aga olen joonud iga 2,5 h tagant vett ja näljatunnet peaaaegu et polegi, võrreldes sellega kui ma olen teinud iga kahe nädalatagant vee puhastus kuuri ja meeletus kogustes vett endale näost sisse kaaninud kuna nälg on tohutu old.smiling smiley

Tuju on hea ja ootan juba huviga homset päeva. Tegin ka koduste toimetuste kõrvalt 1h jalutuskäigu (u 7km) , olen kõhulihaseid teinud 3x35 päevapeale ja velotrenazööriga 40minutit. Ja on tunne et teeks veelgi smiling smiley
Kujutan ette 4-5 päeva pärast mul seda jaksu enam pole et ratta selga ronida aga üritan igapäev kiiremat sorti kõndi teha kindlasti!

Ja Suurtänu pöidlahoidjatele !!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 19. February 2011, kl 21.12

Aga veepäevadel soovitaksin siiski, et ära jälgi selle skeemi nõuannet ja joo ikka sel juhul vähemalt 2,5 liitrit vett päevas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 19. February 2011, kl 22.18

ausalt öeldes olen ma seda juba hetkelgi rikkunud, sest hommikusest mustast kohvist ma loobuda ei suuda, see ei tule kõne allagi... ja pluss veel kohustuslik äädika joomine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. February 2011, kl 10.03

Äädika joomine????eye popping smiley Neiu, Sa tapad ennast elusalt!
Kas tõesti klassikaline kaalulangetamine on nii vastunäidustatud? Ja paastulaagrites tehakse kõike asjatundjate valvsa silma all.
Sry, aga ei tõuse käsi toetama sellist ettevõtmist. Loodan vaid, et Sa oma tervist ära riku sellega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: viisutar
Kuupäev: 20. February 2011, kl 11.16

Umbes midagi sellist sai kunagi proovitud. Viis kilo läks maha ja seitse tuli asemele. Ainevahetus aastateks rikutud. On inimesi, kes teiste kogemustest ei õpi, peavad ikka enda vitsad ise kätte saama. Nii et korja oma aruraasud kokku ja lõpeta ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 20. February 2011, kl 12.38

äädika joomise alla olen ma mõelnud ikka Õuna öödikat klaasi veega segatuna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Kuupäev: 20. February 2011, kl 17.04

Ma nõustun nendega, kes üritavad sulle nn. aru pähe tagasi panna.

Isegi kui sa kaotad need kilod, tulevad need topelt tagasi. Ja kui nad isegi ei tule tagasi, siis on see oma organismi täielik piinamine.

Niikaua kui inimene ei suhtu austusega oma kehasse ja tervisesse, ei ole ka lootust püsivat kaalulangetust ja sellest kinni pidamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Kuupäev: 20. February 2011, kl 19.42

Mul tuli kohe meelde üks varases nooruses kuuldud dieet: 3 X päevas seksi ja 1 küpsis ja kui see ei aita, siis küpsis ära jätta.

Loodetavasti on Sul keegi kõrval, kes vajadusel abi annab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Kuupäev: 20. February 2011, kl 20.03

Olen paastulaagris käind,7 päevasel, nendest 5 olin veepeal, neljandal päeval anti nats mett ka...enam mitte kunagi ei soovi seda,mulle oli see raske, ja siiamaani ei suuda enam veepäevi teha,kilod tulid vist enamvähem kõik tagasi ka,mingi 5 kg läks maha ,samas liikumine oli meeletu,trenn igapäev mitu korda,muidugi mitte päris hoogne aeroobika,pluss veel muud protseduurid,nagu nt masaaž,mis oli selle asja juures ainus hea asi....mulle lihtsalt ei sobi paastumine ja seega ma seda otseselt ei soovita ka,aga noh pidin ära proovima,nüüd süda rahul, enam ei proovismiling smiley aga jah omapead teha,ma ei tea kas see on ikka hea mõte,loodetavasti kuulad oma keha,kui asi peaks hulluks minema, kuid soovin sulle ikka EDUsmiling smileysmiling smiley ja jälgin su pingutusismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: kahu
Kuupäev: 20. February 2011, kl 20.35

Kaotada 2nädalaga 13-15kg. Arvan,et see on enese tervise tapmine. Võtsin 4kuuga 11kg. alla ainult liikumisega,tegin 15000-20000 sammu päevas. Menüüst jätsin ära rasvased toidud ja magusa.Ja nüüd juba mitu kuud kaal seisab,et mida nüüd siis peaks tegema,näljutama ennast ei saa kakata,sest mul küllalt füüsiline töö. Äkki oskab keegi mingit trenni soovitada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Meia
Kuupäev: 20. February 2011, kl 21.49

Olen paastulaagris kaotanud 7 päevaga 7 kg. Selleks lisaks ainult vee ja taimeleotiste tarbimisele oli igapäevane võimlemine 2x 45 min, kõnd ujulasse ja tagasi kokku 10 km,( viimasel päeval tagasi tulla enam ei riskinud), ujumine ja vees hulpimine mitmel moel igal päeval loomulikult. Paastust väljatulek kestis 2 nädalat, tänu millele kaotatud kilod jäid kaotatuteks.

Enesetunne oli siiski ebainimlik, ütleksin, et ebamaine - nagu ära reaalsusest, vaim sai puhata aga keha oli väga kurnatud.

Olen paaste korranud mitte enam nii suure koormusega, kaotanud 3-4 kg, mis taastuvad kuu ajaga. Kasu paastust on vaid vaimule, keha igal juhul kannatab ja kaalu alandamise vahend paast küll olema ei peaks.

Paastuma peab asjatundja kontrolli all. Mina oma tervist kokkuvõttes parandasin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 20. February 2011, kl 22.12

alustasin kaalu langetamisega septembris. Kaotasin 3 ja poole kuuga -10kg. Tegin aktiivselt sporti, jõusaal ja ujumine oli peale õhtust tööd juba nagu rutiin ja üritasin ka vabadel päevadel tunni ajaseid jalutuskäike teha lisaks. Kaal langes ja vahepeal tuli jälle natukene juurde kuid tulemus osiiamaani püsinud 78kg pealt 68kg peale. kuid nüüd suht detsembri algusest on kaal koguaeg stabiilsena püsinud, pole vahet kas söön 2-3nädalat seda mis kätte juhtub , või olen vaid juurikate,puuviljade ja kana ning kala liha peal sad smiley
Sellest tuli ka mul huvi selle dieedi vastu.. Sest masendus tahab küll vaikselt külje alla pugeda, et miks miski ei aita...
Kõik kiidavad et tervislik toitumine ja trenn aitavad , aga võta näpust viimased peaaaegu et 3 kuud pole grammigi alla poole liikunud. ja vahelduseks selline dieet vaevalt et organismi kohe täielikult untsu keerab, pigem puhastab ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Nipitiri
Kuupäev: 21. February 2011, kl 15.54

Mida vähem sul langetada on seda aeglasemalt see kaal ka langeb. Oled proovinud oma toidusedelit ja trennikava muuta?

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 21. February 2011, kl 19.23

Olen proovinud, aga ei taha kuskile poole langeda. Sellest ka selle dieedi idee , eks paistab mis pärast selle dieedi läbi tegemist saab...
Aga hetke seisuga on mul kolmas päev, meeleolu on nii 4+, suhteliselt närviline aga energiat jätkub veel.
Homme saan õnneks süüa smiling smiley Aga täna hommikuse kaalu seisuga olen ma 2 päevaga alla võtnud -1,5kg. ehk siis 69kg pealt 67,5kg peale. Ja pean tunnistama et nälg ei näpistagi... Siiamaani on kõik väga stabiilne olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 21. February 2011, kl 21.20

Oh, Katssss, kullake! Palvetan, et Sul kokkuvõttes hästi läheks. Et tervis alla ei annaks ja meeleolu positiivne oleks. Pea aga kogu aeg meeles, et kui Sina ise end ei hoia, kes siis veel peaks seda tegema - nii et mitte mingit vägisivärki, ainult mõnuga ja hea tujuga, eks ole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: syrlyke
Kuupäev: 22. February 2011, kl 12.09

ok,hakkan homsest kah siis proovima sama dieeti,ei tea kas vastu pean,kunagi sai kuu aega niimoodi tehtud ja kaotatud 30kg,aga tuli jube ruttu tagasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Kuupäev: 22. February 2011, kl 12.15

Kuu ajaga 30kg?????? Kullakesed, tulge mõistusele!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Muutused
Kuupäev: 22. February 2011, kl 12.33

Nojah, ma mäletan kui mu ema kunagi katsetas samasuguseid dieete, jube hea nägi välja ( 40 aastasena) ja kaal säilis ka aga mis sellega kaasnes...... 12sõrmiksoolega oli ta iga aasta haiglas, kõrvetised on siiamaani kui joob mahlasid või sööb veidikenegi rohkem maitsestatud toite

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.