Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 22. February 2011, kl 17.04

no kui neid dieete harrastada pidevalt ja näljutada ennast, pole imestadagi et tervis tuksi läheb.sad smiley
Aga hetkel siis neljas päev. täna hommikune kaal oli 66kg. kolm kilo kolme ja poole päevaga.. Täna on mul siis söögipäev, energiat eriti ei ole, väsimus hakkab vaikselt võimu võtma... Aga pean ilusti vastu, alla andmis mõtteid pole veel peast läbi käinud. Aga Laupäeval on kohustuslik sünnipäevale minek, see saab raske olema sest mul on siis veel veepäev ka... uuh, kui selle üle elan , on kõige raskem möödas ja pealegi veel pool dieedist läbi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: yx
Kuupäev: 22. February 2011, kl 21.16

Jälgin vaikse kaasaelamisega. Ise midagi nii ekstreemset ette võtta ei riski, aga Sulle soovin edu. Ja ei ole küll väga originaalne oma sooviga, aga kuula oma keha vajadusi ja võta neid ka kuulda....

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Kuupäev: 23. February 2011, kl 20.33

Tuli soov ka mõni sõna sekka ütelda. Minu jaoks tundub selline dieet hirmutav. Mina olen oma elus 7-päevast paastu teinud mitmeid kordi ja üks kord ka 9 päeva. Need olid küll mõnusad, ei olnud mitte mingit näljatunnet. Vaimule mõjus hästi ja kehale ka. Üks viga oli pärast seda mul see, et kuigi peale paastu taastusin ilusti, lasin pärast ennast ikkagi käest ära. Pärast peaks oma toitumise võtma luubi alla ja õppima õigesti ja tervislikult toituma, siis oleks sellest ka pikemaks ajaks kasu. Sellisest kaaluabist oleks mulle olnud omal ajal väga suur abi. Aga muidu iseenesest paastumine oli väga mõnus. Aga sellise katkendliku söömisega nagu selles dieedis on, ma kindlasti hakkama ei saa ja see on minu meelest kindlasti piinavam kui paast. Aga samas peab ütlema, et igal inimesel on oma tee ja lähenemine. Nii et kui on juba sügavalt otsus tehtud, siis tuleb mõelda, et selline otsus on ilmselt sel hetkel millekski väga vajalik ja oluline. Kui väga piinavaks muutub, siis tarkust selle katkestamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 23. February 2011, kl 21.21

Mina hoian katssss´ile pöialt. Peaasi, et enda enesetunne on ok, ja liiga endale ei tee.
Olen ka ise aasta jooksul teinud nii ühte kuuri, kui teist. Minu blogist võib lugeda. Tagantjärgi öeldes ei kahtse. Olen ikka saanud keha liikuma ja olen ise rahul olnud.
Edu sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: liiviki
Kuupäev: 25. February 2011, kl 12.52

Igatahes jõudu ja visadust lõpuni vastu pidada .Hoian teemal silma peal. Pole ise kunagi paastul olnud ,kuid kaalu muidugi jälgin pikemat aega. Tegelikult on minulgi see kaal stoppama jäänud sain ilusti kenasti enam vähem 59-60 peale ja no alla enam ei taha minna ,on ikka kurivaim ,veel oleks vaja nii 4-5 kilo. Minu jaoks sai see teema ahvatlevaks ja ma küll ei tea ,kas niikaua pean vastu ,kuid prooviks ka .... (sest mul on tunne ,et enam ei taha minul see kaal küll langeda ,teen küll trenni ja toitun korralikult ,aga kuskil on aga...)
Aga loen edasi Sinu saavutustest ja edu Sulle thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 25. February 2011, kl 13.02

Hetkel siis käsil 7mes päev. Tuju ja meeleolu on super, Jõuan ilusti tööd teha , liikumist seal küll eriti ei ole kahjuks ja kaal oli 23veebruar 65,5 kg ja pole siiamaani kuhugi poole liikunud ( e. viimased 2 päeva kaalu n'itaja sama ) eile patustasin ka natukene , sõin kaks viilu isetehtud sepikut, kuna töölt tulles öösel ei suutnud ma tühja kõhuga magama jääda. Ja lõpuni on jäänud vaid 7 päeva veel. ehk pool möödas ja pool veel. Usun et jõuan lõpuni aga loodan et kaal langeb veel, lootsin ise kaalu saada selle dieediga 60'ne peale max. ja siis lubaatud kilod mis tagasi tulevad jääks 3-4 kg vahele.... aga jah, eks näis mis saab smiling smiley Igatahes , siiamaani pole mina ennast veel kordagi piinanud, et vean ühte päeva vägisi teise. vb see on mul peas nii kinni et ma saan selle dieediga hakkama, ja mulle tundub et see pole sugugi nii hull dieet kui mõni teine... Mida rohkem lubatakse süüa, seda näljasemana sa ennast tunned.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katis
Kuupäev: 25. February 2011, kl 13.19

Ma arvan, et reaalne on kaotada need kilod selle arvelt, mis sul hetkel soolestikus pesitseb. Ma lähtun sellest loogikast, et ikka jäädavalt 1 kg kaotada, on vaja kaotada lisa 9000kcal, mis teebki 1kg rasva. Kui sa päevas suudad -9000kcal saavutada, siis jah, koatad rasva arvelt. Muul juhul aga tõesti soolestiku puhastus ja kuskil kunagi väieti, et inimese soolestikku mahub kuni 12kg jääke. Selle arvelt võib tõesti kaalu kaududa, kuid mu arust mitte jäädavalt. Hakkad sa taas sööma ja nii taas kõik vaikselt sooltesse kogunebki ja voila, kaal taas tõuseb. Lisaks oled Sa mu arust piisavalt väikses kaalus, et seda 15 kg kaotada. Aga edu! Loodatavasti ei tee sa organismile liiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Kuupäev: 28. February 2011, kl 21.09

Kuidas läinud on?Kas kõik on ok? Oled lõpusirgel? Kuidas kaaluga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 01. March 2011, kl 11.43

Game Over confused smiley pean tunnistama et jätsin laupäeval asja pooleni.. Kuna sünnipäeval olles ei suutnud shampusele ja söögile vastu panna . Viimased 3 päeva kaal ei langenud enam grammi ka . Aga kaotasin kokku 4kg. ja isegi tänase seisuga pole need kilod tagasi tulnud smiling smileysmiling smiley ühesõnaga järeldus pikaajalised dieedid pole minu jaoks , ning see dieet tõesti toimib... Kavatsen järgmine nädal korrata 1-4 päeva... Nõrkus võtis võimust :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Piahly
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.55

Vaata, et rauatase liiga madalale ei lange. Selline toitumine on igaljuhul tasakaalust väljas.

Peale selle, ühekülgne toitumine annab kehale märku: mitte midagi alles jätta, kõik tallele panna. Ehk siis, kui kehal võimalus, talletab ta kõik hiljem järele...

Ja 13-15 kg 2 nädalaga saab vaid ainult tervist kahjustades tekkida peale, selle peab algkaal olema üle 100 kg, et selliseid numbreid saavutada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: Muutused
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.22

Katsss kus oled, anna märku kuidas tervis või katkestasid ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: katssss
Kuupäev: 05. March 2011, kl 07.18

Vanemas postituses on kirjas et katkestasinsad smiley
sain enda kaalu 65kg /-4kg . Ise olen rahul enda tulemustega, ning kaal kõigub vaid 65-66kg vahel.
Soovitan igatahes 1-7päeva kõigile, lihtsalt kui organismi puhastus kuuri smiling smiley Öeldakse küll et kg tulevad tagasi kuid mina seda öelda ei saaks, kaal on juba nädal aega sama püsinudsmiling smiley

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 05. March 2011, kl 20.55

Tubli olid sellegi poolest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Proovime ?Kaotada 2 nädalaga 13-15kg , Oleks see reaalne ?
Saatis: maiake
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.15

Tere, proovisin minagi seda dieeti aga natuke moonutatult - hommikuti lisasin ikka kohvi ka väherasvase piimaga ja riisipuder tsillikastmega ja muud ka mõnikord sisse - muidu ei jaksaks ju tööl enam käia ning vitamiinid - igal juhul olen rahul - sest kaal mis vahepeal oli täitsa seisma jäänud liikus viimase kahe nädalaga ilusti alla ... Tänan igal juhul info eest...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.