Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
millal te paksuks läksite?
Saatis: Niika
Kuupäev: 29. July 2010, kl 07.58

Mõni on eluaeg vähe tüsedam olnud, mõni ei saa enam pärast sünnitust kaalu alla, mõnel tulevad lisakilod vanusega lihtsalt märkamatult. Mis ajast teie ennast ülekaalulisteks peate või kaalunumbriga võitlete?

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: tulevik
Kuupäev: 29. July 2010, kl 08.31

Ülekaaluline ma ei ole aga peale teist sünnitust ei saa enam tagasi samasse kaalu mis ennem olin ehk 51kg.Praegu kaal kõigub 55-58 vahel kui nädal paar olen korralik siis läheb 55 ni kaal,siis jälle hakkan patustama ja tuleb kõik tagasi mühinal.Esimese lapse sünnitasin noorelt 18a ja siis ei olnud probleemi.Teise sünnitasin 34a ja eks vanus teeb oma töö sellepärast on vaja rohkem pingutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 29. July 2010, kl 08.38

Juba kooliajal olin veidi ülekaalus. Enne 8 klassi lõppu hakkasin ise trenni tegema, käisin igal hommikul Tähtverepargis jooksmas ja tegin 2 km ringi + ja erinevat harjutused juurde. Enne 8 klassi lõppu olin kenasti vormis 52 kg ja seda kuni esimese poja sünnini. Peale sünnitust hakkas kaalu juurde tulema. Vahepeal kaalusin lausa ligi 90 kg. Enne teise poja sündi kaalusin 67 ja enne kolmandat 72 kg. Peale kolmanda poja sündi hakkas kaal tõusma, kuni jällegi pea 90 kiloni, mida nüüd aasta algusest olen langetanud. Praegu siis 78 kg ümber.
Tahaks aga jõuda esialgu 65 kg ja ideaalis 56 kg välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 29. July 2010, kl 09.25

Olen koguaeg olnud normaalkaalus. Peale esimest ja teist last läks kaal ilusti alla ilma eriliste pingutusteta. Kolmas laps on nüüdseks juba kahe aastane ja kaal alla ei taha minna. Kaal kõigub 73 ja 74 piirimail.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: tusklik
Kuupäev: 29. July 2010, kl 17.33

olen lapsest peale suur olnud, häirima hakkas kui üle 110 läks, praegu on katastroof

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: may
Kuupäev: 29. July 2010, kl 18.17

Pärast lapse sündi ei saa ujumisrõngast lahti ja kaal ka liiga suur. Kuna olen olnud varasemalt 10 kg kergem, siis on praegune 10 kg ülekaalu minu jaoks liiast. Kapp on raseduseelsied riideid täis, mis selga ei lähe... juba 4 aastat confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: go
Kuupäev: 30. July 2010, kl 07.28

Suitsetamisest loobumine.
Huvitaval kombel hakkad otsima mingit alternatiivi suitsule ja paraku peegeldub see siis liigsöömises. 22 kilo ja 1 aastaga ei ole just vähe ja mitte ei lohuta ka see, et üks tuttav võttis pärast suitsust loobumist 60 kilo juurdesmiling smiley
Tänu kaaluabi päevikule võib julgelt väita, et on söödud kohati 200% rohkem kui võiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Mob
Kuupäev: 30. July 2010, kl 07.42

Peale lapse sündi jäi kaal seisma 77,7 peal. Ennem rasedust olin 63 kg. Raseduse lõpus kaalusin 91-92 kilo smiling smiley Miski 5 kuud peale lapse sündi kui kaal enam ei kukkunud ja seisis paigal jonnakalt 77,7 peal võtsin ennast käsile. Sõin kaloreid 1700(imetasin last täie rauaga) ning kärutasin lapsega palju- ikka nii 7-13 kiltsa päevas. Nii sain 10 kilo praktiliselt 2 kuuga alla. Vaiksel talvel veel tiksus alla poole kuigi enam väga ei jälginud ja ei jalutanud ka väga enam.
Nüüd aga tahaks oma viimased kilod maha saada. Kõigin siis paari kiloga alla ja üles. Kui olen tubli siis näen suisa 66 ära. Kuid kohe kui enam ei jälgi siis olen 68-69 peal tagasi confused smiley
Nüüd aga novembris vist plaanime pikemat soojamaa reisi ning tahaks selleks ajaks vormis olla smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: kesteine
Kuupäev: 30. July 2010, kl 08.14

Mina olen sünnist saati suur olnud. Lasteaias ja koolis ja ülikoolis ja nüüd ka. Ja ma kardan, et kui ma peaks kunagi lapsed saama, siis ilmselt nemad mind ka saledamaks ei tee. Minu kaalu tipphetk 96 kilo saabus umbes 4 aastat tagasi. Praegu rühin visalt tervisliku kaaluvahemiku poole, mis on veel umbes 5 kilo kaugusel.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. July 2010, kl 08.41

Sama siin. Olen paks olnud eluaeg. Süüdistan selles oma vanemaid (keegi peab ju süüdi olemagrinning smiley) Lapsena ei pööratud tähelepanu tervislikule toitumisele, lisaks pidi taldriku alati tühjaks sööma. Ja trenni mind ei pandud ega suunatud. Elus kaalu üle 100 õnneks pole kunagi saavutanud (v.a rasedus). Põhi kaal ikka seal 90 ringis. Korra olin ka 74, peale suurt tööd KJ-s aga eks loll pea on ikka ihu nuhtlusekseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: tulevik
Kuupäev: 30. July 2010, kl 10.32

Mob: Kuhu plaanite minna novembris?
Meil samuti novembris minek (Mauritius),tahan selleks ajaks oma viimased 5kg alla saadacool smiley
Kas õnnestub eks seda ole varsti nähaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Mob
Kuupäev: 30. July 2010, kl 21.01

tulevik- Meil plaan Aasiasse põrutada smiling smiley Singapur- Malaisia- Balismoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Freia
Kuupäev: 30. July 2010, kl 22.07

Võrdlemisi priske olin kunagi puberteedina, esimese lapsega võtsin palju alla ja peale seda kogu aeg vähemalt normaalkaalus olnud. Kuna olen vaid 1.58 pikk, siis see normaalkaal mind väga ei rahulda, tahaks ikka ideaalkaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 01. August 2010, kl 10.30

Esimese rasedusega võtsin 35 kg juurde. Seisin haiglas registratuuris kaalu peale ja tädi, kes vastuvõtus oli....kohendas prille.... ja ütles MULLE(!!!!!)....JOOGE 1 LIITER VETT, SAATE 100 TÄIS. Siis ma mõtlesin, et kuidas tal oli üldse õigus mulle nii öelda...sisemiselt ikka vastik tunne oli, sest kuigi ma oma kaalu teadsin, ei olnud mulle vaja seda veelkord statistiliselt meelde tuletada smiling smiley.

Enne teist lapseootust sain KJ-ga kaalu kontrolli alla ja 62 oli pikemat aega. Aga pärast jäi selline "pehme kiht" peale, et nagu kopsakas ka pole ja viriseda ka ei saa, sest riidevalikut on poes, aga ...vot lihtsalt tahan olla kergem smiling smiley

Kergem kaal ei muuda tegelikult mitte midagi, sest tegutsed ja oled nii 99, kui ka 60 kilo juures. Aga selle asja juures on see MISKI....mis paneb seda ihaldama winking smiley, ja see miski asub 2-e kõrva vahel winking smiley.

Mind reklaamfotod ei häiri ja oleks ebareaalne mõelda, et ma sama siresäär välja näeksin nagu Heidi Klum näiteks smiling smiley (pole sellist pikkustki).

Mul on endal parem tunne, kui üle püksiserva pole seda pisukest pekiäärt ja kummardudes ei vajuks "valge liha" naba juurest kiiluna ette tongue sticking out smiley. Kui toolil istudes poleks reied nii pontsakad, et ületavad tugevalt õlgade laiuse grinning smiley ...sellel hetkel ei taha ma kuulda mitte midagi "liivakella figuurist" tongue sticking out smiley

Aga üldiselt olen ma endaga rahul ...tõepoolest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Hipokass
Kuupäev: 01. August 2010, kl 12.23

Olen 1.80 ja kogu aeg sporti teinud. Pingelistele eluettapidel on olnud kaaluks 68, 69 ja siis olen olnud nagu Eiffeli torn. Kõige paremini olen ennast tundnud 75 -77,6 vahel. Käesoleval hetkel on lambist 2 aastaga lisandunud 5-6 kilo, millega maadlen ja maadlen, kaunis edutult.
Pikkus on ühelt poolt ka boonuseks, aga see ei lohuta.spinning smiley sticking its tongue out Ikka on soov seda omna "sinilindu" püüda.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Catariin
Kuupäev: 04. August 2010, kl 11.32

Kuigi naistearst ei ole minuga nõus, aga 15 kilo lisandus mulle peale hormoonspiraali paigaldamist 5 aastat tagasi. Toitumine ja liikumine on jäänud samaks, ise olen tõsi küll vanemaks jäänud (37a). Arst ütleb et hormoonspiraal on lokaalse toimega jne, aga muud põhjust ma ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: iliak
Kuupäev: 15. September 2010, kl 12.18

Nagu ikka alati on süüdi need imearmsad lapsed. 2 aastat peale esimese lapse sündi tuli juurde üks 10 kg. Teise laspsega võtsin alla, aga samuti lasin paigaldada hormoonspiraali ja kaal tõusis 10 kg. nüüd kaal ei lange.Eriti jubedaks teeb see niinimetatud päästerõngaseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: Timpsik
Kuupäev: 16. September 2010, kl 11.56

Pärast suitsetamise mahajätmist võtsin juurde ca 7 kg ja hormoonravi Zoladex´iga ajas kaalu 70 - 71 kg peale. Tee mis tahad, aga kaalu alla ei saa. Enam elas ühtegi hormoonravi ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: hele
Kuupäev: 17. September 2010, kl 09.59

Suitsetamise maha jätmisest saab kohe 1aasta ja selle aja jooksul olen juurde võtnud 12kg.
Hea on see ,et ei suitseta ,aga neid üleliigseid kilosid küll ei taha kaasas kanda. Ehk nüüd jõuluduelliga saan neist lahtismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: eneki
Kuupäev: 17. September 2010, kl 20.32

Minu kaal oli enne esimese lapse sündi 57 kg ja peale sünnitust jäin pidama 60 kg peale, peale teist last jäi kaal 62 kg peale ja peale kolmanda lapse sündi jäin isegi 9 aastaks 64 kg peale (mäletan, et olin väga õnnetu oma 7 juurde võetud kilo peale). Kuid peale neljanda lapse sündi, kelle ma sünnitasin juba vanemas eas, tõusis mu kaal ja ma olin 75 kg (ja seda 10 aastat). Kuid 2 aastat tagasi tehti mulle keerulised operatsioonid jäsemetega (käega ja jalaga) ja ma ei saanud enam trennis käia (varem käisin ma nädalas 5 korda trennis - ratas, kang, tennis jne) ja nüüd olengi oma elu tippkaalu jõudnud 85 kg (2 aastaga + 10 kg)! Otsustasingi siis sellepärast liituda kaaluabiga, eks näeb, kas aitab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: kraade
Kuupäev: 18. September 2010, kl 11.58

Olen eluaeg paksuke olnud ja kaalu olen kogunud tasapisi. Mingi hetk sain kaalujälgijate koduse programmiga 10st kilost lahti aga see oli kaua aega tagasi ja see 10 kilo ammu tagasi juurde võetud ja ületatud. Oma praeguses kaalus olen mõnda aega olnud. Minu tippkaal ühel hetkel oli 123kg ja see ehmatas päris tublisti. Kodus kaalu max. piir on 130 kilo ja ma ei tahtnud jõuda sinnamaani kus kaal enam ei näita kui raske ma olen. Viimasel ajal kaalun 115 kandis. Paari kilosed kõikumised siia sinna on tavalised. Sellel suvel võtsin natuke alle ja nägin korra isegi 110 ära aga selle ma rikkusin õe toitude ja jäätisega loomulikult ära. Nüüd on eesmärk näha ,kaalul jälle kahekohalist numbrit. Kui suudan siis tahaks ka oma normaalkaalu kätte saada kuid hetkel on see kauge unistus.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: dreamer
Kuupäev: 20. September 2010, kl 14.37

Normaalkaaluks on alati olnud 65-66kg (pikkust siis 174), siis kui olin tubli ja rämpsu ei söönud, nägin ka 62 ja 63 ära smiling smiley Enne beebipillide võtmist oli normaalkaaluks muidugi 60!
Suitsetamise maha jätmisega lisandus 5kg (olin 71), siis jäin rasedaks ja 9 kuuga tiksus vaikselt lausa 23 kilo juurde!!!
Sünnitusega maha 7kg. Rinnaga toitmise ajal ei tahtnud kaal üldse alla minna. 9-kuuga suure kõnni ja toitumise jälgimisega sain kaalu 87-lt 84 peale. Peale rinnaga toitmise lõpetamist sain veel 7 kilo alla. Nüüd on laps aastane, kaal seisab juba tükk aega 76-77 peal ja tee mis tahad, alla ei lähe. Normaalkaalust puudu veel 10 kilo! Väga kurvaks teeb!

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: lota
Kuupäev: 27. September 2010, kl 11.04

mina kaalusin kogu oma varasema elu enne rasedust 70-72kg. keska ajal jah tiba vähem, kuid esimese rasedusega võtsin juurde 15kg kusagil, mille sain ka maha 2 aastaga. Just selleks ajaks, kui jäin teise lapse ootele, millega tuli kaasa 25kg. Nüüd on sellest varsti 3 aastat möödas. Esimene aasta peale sünnitust võtsin 10 kg alla, kuid siis jätsin suitsetamise (lõpetasin rinnaga toitmise, kui laps oli 3-kuune, kuna piima ei olnud) ja alustasin suitsuga, millest siis loobusin aasta hiljem ja siis tulid kilod nagu kolinal tagasi. nüüd pole suitsetanud ja kaal püsib 95 kg juures. Nii et 25kg alla vaja saada, kuid täiesti lootusetu tundub asi.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: merx333
Kuupäev: 06. October 2010, kl 08.33

Nagu Catariingi mainis, siis ka mina pean üleliigsete kilode põhjustajaks just hormoonspiraali.Paigaldamisest peale käitub keha kummaliselt ja vaevlen pidevate isude käes.Kusjuures olen kindel, et asi pole stressisöömises. Kaaluabi pakutud 65 kg ( st - 7 kg veel minna) oleks ilus unistus ja tegelikult hetkesüsteemiga tundub hästi toimivat ka. Seega tahan tubli olla ja jõuluks ilusaks! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Kuupäev: 10. October 2010, kl 17.40

olen paks juba olnud 3.aastat algul oli75 kui alles läksin paksuks nüüd113 aga pean hakkama püüdma.sad smileyconfused smileymoody smileyeye rolling smileythumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Kuupäev: 13. October 2010, kl 13.04

Umbes 4 aastat tagasi vaatasin peeglisse ja ütlesin omale, et ma võiksin peenem olla . Aga ma olin muidu väiksena ka pontsakam kui mu õde, seega ei oska arvata millest küll see võis tekkida. Sõi küll mu õde rohkem , aga ei tea . Midagi pärilikku arvatavasti vms .
Ja võtlesin eelmine aasta paar kuud, aga alla sain vist ainult 1 kilo selle paari kuuga ning selle pääle lõin käega. See aasta olen suvest saadik üritanud end vormi ajada, aga ei tulnud välja... Nüüd, oktoobris võtsin ikka tõsiselt asja kätte ja üritan saada oktoobri lõpuks vähemalt 2 kilo alla. Tahaksin ka saledam olla ja järgmiseks suveks vähemalt 10 kilo alla saada. Siis ma olen tõesti imelises ranna figuuris ning ei pea midagi häbenema... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: hunt
Kuupäev: 18. October 2010, kl 12.43

Minu strateegilised mõõdud on 150-150-150 (pikkus-kaal-ümbermõõt)
OK, pikkus on õige ja rinnaümbermõõt kah enamvähem, kaaluga liialdasin, õige on 85+-3kg, aga nii "kenasti" kõlab sadaviiskümmendsadaviiskümmendsadaviiskümmend eksoleju spinning smiley sticking its tongue out
Olen eluaeg pehme olnud, aga hulluks läks asi peale hormoonsüsti: 1 süst põlveliigesesse lisas kaalu nelja päeva jooksul 6 kg... KJ olin ka kaks ropsu, esimesel korral sain esimese kuuga 4kg maha, teise kuuga lisandus 6kg ja kolmandaga veel 4kg. Pidasin jälgimisel pausi, ja siis sain taas kaks põlvesüsti: 14kg mauhti juures sad smiley eye popping smiley Uuesti KJ ja sain kenaste 7kg juurde. Peale oppi kukkus kaal kolinal 94-lt 82kg peale. Pikast ravimite tarvitamisest hakkasid juuksed väljalangema. Ja otseloomulikult oli ainus võimalik ravim hormoonikas, taas 3kg juures. Ma-sen-daaaav sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Kuupäev: 28. October 2010, kl 12.11

Esimese lapsega tuli 25 juurde ja läks maha ka, teisega sama lugu, siis hakkas kuidagi vaikselt tulema ja minu 55 kg oli saanud märkamatult 65- mis mulle täitsa meeldis, aga siis kolmas laps ja sünnitama minnes 100,2 kg, alla võtsin 96 kg peale ja nii vaikselt võtsin paari aastaga alla 15 kg, aga siis oli munasarjade op ja peale seda söön hormoonasendusravi, kaal on jällegi 90-93 kg ja siin ainult kõigub ja kõik mis söön jääb mu külge ja iseloomuga olen ka kimpus, nii et söök koos tablettidega ei ole hea kombinatsioonsmiling smiley Aga olen lootusrikas, et ükspäev suudan kinni pidada etteantustspinning smiley sticking its tongue outPeegel ei ole minu sõber praegu...

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Saatis: sssandra
Kuupäev: 29. October 2010, kl 16.47

ma olen eluaeg (18 aastat siis) paks olnud aga viimastel ~4 aastaga on asi ainult hullemaks läinud. Seoses ühikas elamisega on asi veel hullemaks läinud. Ma ei tea kuidas ma saan jagu endast kui ma tahan purksi või pitsat osta või kommi. See on lihtsalt kohutav ja täna libastusin ma veel hullemini. Ma olen üritanud söömisega piiri pidada, trenni teha aga asi vajuba alati ära ja mul saab motivatsioon otsa. Aga täna ma otsustasin et aitab, ma võtan ennast kokku ja saan nendest 34st üleliiksetest kilodest lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: millal te paksuks läksite?
Kuupäev: 03. November 2010, kl 22.28

5 aastat tagasi kaalusin 85kg 3aastaga võtsin juurde 17kg( hakkasin kodu perenaiseks seega siis sööma.) 2,7 aastat tagasi jäin rasedaks ja hakkasin jõhverdama sõndis laps kes oli haige ja kui olen närvis siis söön kalusin aasta tagasi 132,5 kg poole 8 kuuga võtsin maha 33,4 kg nüüd olen jälle juurde võtnud end lohakile jätnud.ei tea miks aga ei saa otsa kätte.Praegu kaalun 106 tahaks vähemalt saada 90 siis näeks mis edasi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.