Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaal
Saatis: helekuu
Kuupäev: 03. March 2011, kl 17.44

Viimasel ajal on väga järsult kaalule lisandunud 3-3,5 lisakilo, millest tahaks vabaneda.. Ometi ei söö nii usinalt, aga kaal muudkui tuleb. :/ Teen igapäev õhtuti 50 kõhulihast, kui aega rohkem teen ka hommikul 30-50. Lisaks stepperiga 800-1000sammu, maas lamades seda nn jalgrattasõitu 150ringi vms. Ning rinnalihaste jaoks seinavastui kätekõverdusi 20 korraga. Pole aimugi, kas sellised asjad võiks üldse mingeid tulemusi anda?
Lisaks oskab keegi soovitada harjutusi rinnalihaste jaoks, mis on tõhusad ja mitte väga rasked? Ning kas hantlitega on ka mingeid harjutusi, mis mõjuks rinnalihastele? Siis tean, kas on mõtet hantleid osta ja kui rasked peaks üldse ostmagrinning smiley?

Üsna segane jutt, aga ehk keegi oskab nõu andasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal
Kuupäev: 03. March 2011, kl 19.16

Jälgi kuidas sa sööd - kas regulaarselt?
Kas sa sööd oma kaloraaži täis ja suudad enamvähem tasakaalus hoida toitumist?
Kas tarbid piisavalt vedelikku?
Kui sa teed igapäev trenni - kui jah - on see vale - sest organism vajab ka puhkustsmiling smiley
Trenni võiks teha 3 - 5 korda nädalas - vahelduvalt aeroobse treeninguga (rasvapõletus režiimis - nt kepikõnd tempos et sa suudad rääkida nt sõbrannaga) ja siis paar korda jõuharjutusi. Keha ei tohi ülekoormata ja paaniliselt suhtuda ei tohi ka kaalu alandamisse. Organism vajab harjumiseks aega...Tasa ja targu - siis on ikka tulemused kergemad tulemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal
Saatis: Tuunja
Kuupäev: 04. March 2011, kl 04.39

Mul trenni tehes algul kaal alati tõuseb, just lihasharjutustega, aga ka nt kepikõnniga, sedasortitreening siiski ülivajalik, ainevahetus paraneb ja tuju ja tervis ja..ajapikku kaal ka kui tiba vähem sööd spinning smiley sticking its tongue out ja isegi kui samamoodi sööd, oled võitjate poolel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal
Saatis: katis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 21.43

Rinnalihastele on olemas täitsa harjutus. [peeterkarask.files.wordpress.com] näiteks. Pane google otsingusse rinnalihased hantliga ja saad mitmeid tulemusi. Aga põhiline on nagu pildil. Loe pisut netist ka õige sooritustehnika kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal
Saatis: marre
Kuupäev: 04. March 2011, kl 21.59

aga sa proovi pigem ümbermõõte mõõta ja jälgida? Eriti kui usinasti trenni teed. trenni tehes kaal ei pruugi langeda või võib isegi tõusta, sest lihased kasvavad, aga tegelikult muutud saledamaks ikka. olulised on ju tegelikult mõõdud ja see, et oled trimmis

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal
Saatis: Evka33
Kuupäev: 08. March 2011, kl 10.26

Mul oli/ on aegajalt sama probleem. Teen palju trenni nii aeroobset (rühmatrennid+jooks), kui ka jõutrenni. Tegelikult keha on harjunud sellega, aga vaatamata pingutusele kaal pigem tõusis. Ja see ei meeldinud mulle. Mind ei huvita see lihaste jutt smiling smiley) et pole rasva on lihas.. pigem tahan ikka, et kintsu ja keskkoha ümbermõõt väike ja sale oleks smiling smiley.. Olen järeldusele jõudnud, et kõik algab söömisest. Kui tahad kaalus alla võtta, PEAD vähem sööma.. ja seejärel trenn. Muidugi alati võib ka mõelde, et milline ma siis välja näeks, kui trenni ka ei teeks ja sööks ikka samamoodi smiling smiley)
Edu kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal
Saatis: helekuu
Kuupäev: 08. March 2011, kl 18.19

Söön vähe, lõunal soe toit ning õhtul puuviljad ja vahel ka jogurt. Aga kohe kuidagi ei taha kuskile see kaal langeda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.