Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Millal märkasite muutusi?
Saatis: Kiizhka
Kuupäev: 17. March 2011, kl 16.42

Nimelt küsimus siis selles, et millal nägite oma kaalus ja kehas muutusi?Ja kas sööte tavaliselt edasi nagu ennem, kuid lihtsalt järgite kalorsust?Või peate mingit erilist dieeti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Millal märkasite muutusi?
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. March 2011, kl 17.01

söön k6ike ainult veidi vähemsmiling smiley
muutusi märkasin juba esimeste päevadega, k6ht kadus eest ära,
jee. jaanuarist saadik kadunud 5 kg ja kannan 2 nr väiksemaid teksaseid. ohh, kui see ainult pysiks!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Millal märkasite muutusi?
Saatis: Kiizhka
Kuupäev: 17. March 2011, kl 17.49

Aga millal kaalus muutust oli?Ka esimestel päevadel või esimesel nädalal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Millal märkasite muutusi?
Kuupäev: 17. March 2011, kl 17.56

Muutusi märkad umbes esimese kuu jooksulsmiling smiley Oleneb kuidas ja mida sa teedsmiling smiley Kas sa jälgid ainult toitumist, või teed ka trennismiling smiley Minule on ühed püksid juba suured (viimase 2 kuu vaev tasub ikka ära)smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Millal märkasite muutusi?
Saatis: Minny3
Kuupäev: 17. March 2011, kl 21.40

Mul täna alles teine pärv läheb ja on muutused küll...praegu siis selline, et tahaks ikkagi süüa või siis õigemini näksida midagi (olen harjunud õhtuti sööma juba aastaid), uimane olek on. Raske on, aga alla anda ei kavatse, päev korraga eesmärgi poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Millal märkasite muutusi?
Kuupäev: 18. March 2011, kl 19.28

Esimese kuuga jäid mõned riided veidi avaramaks. Edasi hakkas lihtsalt ka endal oluliselt kergem tunne olema. Nüüdseks on nii mõnedki riided suureks jäänud smiling smiley
Mina muidugi ei langetanud kaalu ülikiires tempos nagu mõned väga tublid siin suudavad.
Mitte mingit erilist dieeti ei pea. Võtsin asja vabalt, hakkasin lihtsalt rohkem jälgima ja kirja panema.
Mis on muutnud?
- olen hakanud ka poes hoolega jälgima toitude kalorsust. Pidin ikka alguses pikali kukkuma kui avastasin kui palju minu lemmikkook kaloreid andis eye rolling smiley
- ostan koju asju, mis annavad vähem kaloreid (näiteks light jogurtid, 10% hapukoor 20%se asemel jne)
- kuulan rohkem oma keha. Keha annab ju märku kui millestki on küllalt. Ning harrastan aegajalt tõesti seda, et mõne maitsva pala puhul näksin natuke ja siis panen otsustavalt kappi ära.
- olen hakanud armastama salated jm kergeid toite
- söön palju tihemini. Varem oli mul ikka palju selliseid päevi, kus päevase söögi moodustasid vaid kontoris leiduvad kohv ja küpsised. Nüüd söön alati hommikust, mingi näks on tavaliselt alati olemas ning võimalusel alati ka korraliku lõuna.
- tarbin oluliselt vähem suhkrut. Mu keha lihtsalt ei vaja seda. Jah, mõnikord kommi ja koogi järele ikka tekib isu, aga neid tarbin mõõdukas koguses. Kohvi ja tee sisse näiteks ammu enam suhkrut ei taha.
- igasuguse kiirtoidu jm junkfoodi isu ei ole enam üldse. Varem ikka aegajalt tekkis. Nüüd ei ole enam väga ammu olnud.

Sai selline pikk ja spontaanne nimekiri smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Millal märkasite muutusi?
Saatis: sirel
Kuupäev: 20. March 2011, kl 08.08

mul kadus esimese 5 päevaga 3 kilo.
kuna olen ka varem kaalujälgimisega tegelenud, siis tean, et see on täitsa tavaline, kui absoluutsest toidu mõttes vabadusest hakkad ühel hetkel jälgima mida suhu pistad.

samuti nagu siin eelpool kõneleja märkis, kadus ka minul kõht eest.winking smiley

nüüd siis on asi tavapäraselt aeglaseks läinud, aga lootust ei tohi kaotada, sest aeg läheb ju ka märkamatult kiiresti ja suvel on oi kui hea tunne kergem olla.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.