Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
palju kaloreid ühes toidus on siis?
Kuupäev: 19. May 2011, kl 14.58

ma võin päevas tarbida umbes 1500 kalorit,aga kuidas ma arvutan ,kui palju näiteks annab kaloreid üks kausitäis putru või suppi? kas ma pen igakord kaaluma hakkama,kui palju 100 grammis on ? Palun seletage!!

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.50

100-s grammis on 100 grammi toitu grinning smiley smiling smiley, aga kui sa mõtled pudru koha pealt, siis olen ära mõõtnud, et umbes 35- 40-st grammist täisterakaerahelvestest saab 100 grammi putru.

Jah, mul on toidukaal keset söögilauda ja kaalun ära iga singi- ja leivaviilu, tomati ja kurgi mis salatisse panen ja absoluutselt iga muu ampsu.

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Kuupäev: 21. May 2011, kl 14.40

40 g helvestest saab ikka 200 g putru. No isegi rohkem! :d

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. May 2011, kl 18.57

Minul tuleb ka ikka olulislet rohkem putru 40 g-st. Kõige kergem on tõesti ära kaaluda algne tooraine. Nt ma vahel kaalun nii pudruhelbed kui piima.

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Saatis: Pöiakas
Kuupäev: 23. May 2011, kl 15.07

Kas kaaluma peaks nö toorest ehk helbeid? Seega kohvi puhul ma ei märgi mitte 500 grammi valmisjooki, vaid kaks lusikat puru kalorite jaoks v? Olen valesti seega teinud vist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Kuupäev: 23. May 2011, kl 16.32

Kui putsu siis ikka helbeid smiling smiley
Aga kohvi, kasutan mina kolmandat varianti(Kohv, valmis jook, suhkruta (2.1 kcal)), kui trükin sisse sõna kohv smiling smiley Ja siis oleneb, et palju mul tassis kogust on... Pluss lisaks veel lisan juurde eraldi piima ning suhkru...

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Saatis: Pöiakas
Kuupäev: 23. May 2011, kl 17.42

No hea teada, sest siis olen ma ju tegelikult rohkem märkinud koguseliselt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: palju kaloreid ühes toidus on siis?
Kuupäev: 24. May 2011, kl 08.49

Ma proovisin täna uuesti ja läks 38 grammi helbeid et saada 100 grammi veega kedetud putru smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.