Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Küsimus seoses kalorinormiga
Saatis: Fiiru
Kuupäev: 01. June 2011, kl 09.17

Super ilusat hommikut! smiling smiley

Olen hiljuti liitunud kaaluabiga. Panen päeva jooksul söödud toidu kogused kenasti kirja, kuid mitte mingi nipiga ma ei suuda saada kokku üle 2146 kcal, mille on määranud mulle kaaluabi. Arvutasin antud valemi järgi ka ise ning sain hoopis tuhat nelisada midagi. Tekkiski küsimus, et milles nii suur erinevus?


Aitäh, kes võtavad vaevaks vastata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Kuupäev: 01. June 2011, kl 13.29

Kui pikk sa oled ja palju kaalud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Saatis: Fiiru
Kuupäev: 01. June 2011, kl 14.52

164cm ja 68kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Kuupäev: 01. June 2011, kl 14.57

Kas sa midagi valesti pole arvutanud?
Palju sa nädalas trenni teed, et selline mega kogus kaloreid võid süüa...
Mina olen 165cm pikk ja kaalun 60... ning söön päevas 1412kalorit (sellegi täis söömine on mõnikord raske)...
Kui palju ja mis ajaga sa maha tahad saada? Ja kontrolli kindlasti üle, et mis lahtrid sa täitsid ja kas mingite numbritega ei eksinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Saatis: Fiiru
Kuupäev: 01. June 2011, kl 15.08

Ma hetkel ei tea millega ma võisin eksida. Sest oma kaalu ja pikkust ma ju tean ning trenni teen peaaegu iga päev ning valisin ka selle variandi, kus ütles, et 5-6 päeva nädalas. Kaaluabi andis mulle hetkel eesmärgi 64kg kuu ajaga. Kui selle olen saavutanud siis püüdlen kaalu numbri poole, mis algab viiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Kuupäev: 01. June 2011, kl 15.24

Mina teen ka 5-6x nädalas trenni aga märkisin 1-3x nädalas/mõnikord ka täisa ilma... Ma juba tean, et milline hulk kaloreid mulle sobilik on ja siis ma seal kilode ning kaloritega mängin, et just omale sobivat hulka välja võluda ning sellest siis kinni pidada...
Kahju, et kaalu ei saa 0,5kg kaupa seal reguleerida (arvestab kalorite hulga määramisel ainult täis numbreid).

Kui ma märgiksin 5-6x nädalas siis ma kindlasti alla ei võta...
Ja eraldi ma oma trenne kaaluabisse ei sisesta... sest mul on ju oma hulk juba välja arvestatud...
Mina kuulan oma keha ja selline tempo-kalorid-trenn sobib mu kehale hästi...
Aga seda pead sa ise otsustama, et mis tempo ja kalorite hulgaga sinu kaal just langeb... Me ju kõik nii erinevad...

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Saatis: Fiiru
Kuupäev: 01. June 2011, kl 15.28

Hmm .. olgu, ma siiski arvan, et ma peaksin ka midagi muutma, sest see number on ikka ütlemata suur. Siit ka järgmine küsimus, et kas seda füüsilise aktiivsuse lahtrit kusagil muuta ei saa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Kuupäev: 01. June 2011, kl 15.35

Mina sinu asemel muudaks ka smiling smiley

Mine seaded -> seal vali vasakult eesmargi tagant "värskenda" ning siis ongi võimalus muuta nii aktiivsust, kilosid ja aega...

Ole tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Küsimus seoses kalorinormiga
Saatis: Fiiru
Kuupäev: 01. June 2011, kl 15.39

Suur-suur aitäh aitamast! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.