Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 01. September 2011, kl 12.13

Olen kasutanud kaaluabi teenuseid nüüd ca 2 nädalat ja aina enam tekitab peavalu, et kuidas saada kõik näitajad paika. Alguses olid mul pidevalt valgud üle normi, kuigi kaloritenorm polnud veel täis. Nüüd kipuvad rasvad vahel üle minema. Enamuse ajast jääb süsivesikutest puudu. Aga kuidas saada need kõik näitajad normi nii, et kalorid ka piiridesse ära mahuksid või siis saaks normi täis süüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Saatis: juntsel
Kuupäev: 01. September 2011, kl 13.13

Mul on samuti valgud üle normi, aeg-ajalt ka süsivesikud, kuid rasvad ei ole kunagi üle olnud. Mis siis olulisem on, kas kalorite normi täis saamine või näitajate paika saamine ? Arvata võib, et ideaalis peaksin need mõlemad paigas olema smiling smiley aga sinna mul ilmselt pikk tee veel käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 01. September 2011, kl 20.48

Aga kes puhul aidata võiks? Kaaluabi keskkond mingite nõuannetega? Või on see iga kasutaja enda mure? Süsteem on tõenäoliselt igati hea loodud, aga kuidas saaks seda kasutada parimal võimalikul viisil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Saatis: anks18
Kuupäev: 02. September 2011, kl 21.22

Vaata, et need enamvähem paigas oleks, +- 10% ja kõik ongi korras, enamus siin ei jälgi neid norme.

Valikud: VastaOsunda
Re: Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Kuupäev: 04. September 2011, kl 12.45

Mina jälgin ainult seda, et süsikad ja rasvad väga üle ei läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 05. September 2011, kl 11.41

Ok, abiks ka see smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu
Saatis: tipp
Kuupäev: 05. September 2011, kl 13.44

Olen ise olnud KA kasutaja nüüd 4 päeva vähem kui aasta ja oskan soovitada seda,et ise enda peal pead ära proovima mis sulle kõige paremini sobib. Võtsin siinolles esimese 9 kuuga maha 28 kg ja mulle sobis GDA % jälgimine.Kettalt vaadates kogunes toitu lihtsalt liiga palju. Aga õieti paika saad % tõesti ainult katsetades. Otsi erinevaid toiduaineid, vaata kui palju need midagi sisaldavad ja koosta selle põhjal omale menüü. Mina ajasin endal % paika nii, et ikka võrdselt kõike oli ca 90 - 98% ulatuses iga päev. See on paras nuputamine aga mulle tundub siiani, et asja võti ongi selles tasakaalus. Igaüks leiab muidugi oma, eelnev on minu kogemus lihtsalt. Süsivesikutest on alati puudus, lahendus minul oli mesi.Seda sai kohe hulga söödud. Oli ka sügis-talvine periood nii,et kasuks ka ja püsisin kenasti terve,vaatamata vesimärgadest trennidest (kepikõnd pahkluuni lörtsis).
soovin head nutti ja edu langetamisel.

Tipp

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.