Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas toimin õigesti?
Saatis: Creeps
Kuupäev: 17. August 2011, kl 20.45

Hommikul 30 min. kõndimist,päeval hoian kalorid enam-vähem normis, õhtul jälle 1 h kõndimist. Kui ma ei hooli eriti valkude-rasvade-süsivesikute tasakaalust, kas siis on väga valesti? Peaasi on ju ikka kalorite sissesöömine ja nende põletamine? Äkki targemad oskavad vastata??

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas toimin õigesti?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. August 2011, kl 08.49

Kui Su söögilaud koosneb ka õigetest toitainetest (mitte magusast ja kiiretest süsivesikutest), siis paistab kõik väga ilus olema. Tasakaalust ei hooli palju. Küll aga võiks jälgida, et süsivesikute osakaal poleks kõige suurem, pigem ikka kõige väiksemwinking smiley
Aga kas kaal langeb? Või mõõdud vähenevad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas toimin õigesti?
Saatis: Creeps
Kuupäev: 30. August 2011, kl 20.53

Tänan, Foxlife, vastuse eest! Kaal langeb ilusasti. Mitte just väga kiiresti - kuu ajaga on läinud 4 kilo, aga kiiresti ei tahagi, Peamine on järjekindlus, eks! Tuju on hea alati, kui kaalu peal käin, see on siis kord nädalas. smiling smiley Palju on veel jäänud, aga ikka tasa ja targu! Edu meile kõigile siin Kaaluabi keskkonnas!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas toimin õigesti?
Kuupäev: 05. November 2011, kl 17.16

Vot ongi selline küsimus. Mul jäi ka nüüd kaalu langetamine(alates 14. augustist) seisma. Seni läks kõik ok, kuid nüüd toppab, kuigi üle normi kaloreid ei tarbi. ma mõnikord teen nii,et näiteks ma soovin väga saiakesi ja kooki süüa ja siis ma sööngi, kuid lubatud kaloraazi ei ületa. Kas keegi oskab sellist tegevust kommenteerida. kas selline ühekülgsus võib mõjutada ka kaalu langust?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.