Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellitajat!
Kuupäev: 13. November 2011, kl 15.30

Tere, kas keegi lööks kampa uue duelliga? Olen 163 cm pikk ja kaal 69 tänase seisuga. Soovkaal on 60, ehk tahab keegi minuga selle teekonna ette võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: sale123
Kuupäev: 14. November 2011, kl 11.43

Soovin duellitada. Minu kaal 63 ja pikkus 166cm, soovkaal on54 kg. Oleks tore kui tänasest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 14. November 2011, kl 11.48

Tere! Hakkame siis duellitama tänasest! Kaalu näidud võiks siis saata iga reede või laupäev?
Anname siis nädala kohat teavet ka. Panen meid duellitajate rubriiki, Katakiisu ja Sale123 duellitavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: Musilane
Kuupäev: 15. November 2011, kl 14.43

Mina sooviks ka osaleda- vana duell on ära vajunud.
Kaal täna on 72 kg (-5 kg on juba maha läinud), kuid esimene eesmärk on jõuda numbrini 70 kg
pikkus 74 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: BlueCat
Kuupäev: 24. November 2011, kl 09.55

Tere, ei tea kas siin selliseid ka leidub, kes soovivad 3-4 kilost lahti saada. Nendest lahti saaminu on kuidagi eriti raske, tean seda sellepärast, et võtsin müned aastad tagasi kaalust alla 30kg(sünnitusest tulnud ülekilod). Siis sain ilusti endale uued riided osta ja nüüd kipuvad need pitsitama, ei tahaks vana ree peale jälle tagasi minna. Kui kellegil sama mure adnke, aga märku winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: james
Kuupäev: 24. November 2011, kl 12.42

Tere, ma tahaks küll kuskil 6 kilogrammist lahti saada. Ma ka selles murdepunkti peal praegust, et allapoole ei lähe pigem hakkab mingi aeg tõusma.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.