Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
sõber transion..
Saatis: kerttu28
Kuupäev: 14. May 2010, kl 10.06

tahtsin teile oma lugu jutustada ja hoiatada ärge proovige, kes pole veel jõudnud seda teha ja kellel soov. kuulasin oma sõbrannasid kel rahakotid rahakad ja kiidavad transionit taevani. yks kuur maksab keskeltläbi 2500.- ja umbes 10 korda saad selle raha eest. oi selle kuuri ajal tõesti salened, kyll keskkohast 6cm ja reied 4cm jne. sel ajal demet kiitsin ka ise kui kuur oli poole peal. aga annad kuradile sõrme, pead andma ennast tervenisti. nii kui kuur läbi sai 1,5 kuu pärast jeerum olid mu reied sellised, et pidin uusi pükse minema ostma. see mis oli tuli tagasi pluss pea topelt lausa tuli. nyyd on kõhu peal voldid, reied jubedad ja mis tselluliit selga lendas. jaa transion vahva kui jõuad iga 2 kuu tagant välja käia 2500.- ja nii aastaid järjest. teed lolluse tahad proovida ja hiljem kahetsed. vat minu lugu.

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Saatis: erlunks
Kuupäev: 14. May 2010, kl 11.04

õnneks üldse ei teagi, mis asi see on...

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Saatis: visionx
Kuupäev: 15. May 2010, kl 11.30

ma arvan millegipärast et sa ka ise edasi ei pingutanud- lootsin imemasinale ja et nii jääbki- siis ei oleks ju kellelgi probleeme smiling smiley Paraku ka transion pole imeprogramm, seal tuleb ka edaspidi toitumist jälgida ja füüsilist aktiivsust silmas pidada. Kõik käib käsikäes smiling smiley, mina olen rahul- ei mingit kaalukõikumist ega tselluliiti- hea motivatsioonilaks alustajale kaalulangetajale smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Saatis: siisulik
Kuupäev: 13. August 2010, kl 21.42

Kas oskab keegi öelda kas Võrus ka selline asi on nagu transion

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 17. August 2010, kl 20.33

Teine selline asi on Ultratone - www.ultratone.ee - sama loogika.
Endal küll hetkel kuur pooleli - 12 korrast on käia veel 4 korda.
Eks näis - poole pealt oli pepu mõõt vähenenud 2 sm. mis on lõpptulemus ei tea. Väga suuri lootusi ise ei pane, aga märgata on see, et lihased on toonuses küll. nö kumerused on veidi siledamad. AGa kindlasti tuleb ise ka pingutada, mitte lõdvalt edasi lasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Saatis: lota
Kuupäev: 27. September 2010, kl 11.10

vat mina olen ka proovinud seda. peale esimest rasedust. ma ei teagi kas aitas või ei, kuid igatahes kokkuvõttes kõik asjad aitasid umbes 20kg alla võtta küll. peale teist rasedust tegin ka kuuri läbi ja oleks pidanud veel tegema, kuid kolisime teise linna ja siin pole kursis asjadega, kas sellist asja üldse tehakse. minul ei maksnud kindlasti 250 krooni transioni kord. kui ma täpselt mäletan siis oli kahele poolele 180krooni. suuremates linnades on tulnud võimalusi juurde ja hinnad ei ole ka enam laes. mina ei ütle küll üks halb sõna selle kohta. ja sama ei tee ka ilmselt mu sõbranna, kes peale igat rasedust (olnud siis 3) on teinud ühe-kaks kuuri läbi ja on mõjunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Kuupäev: 26. November 2011, kl 20.10

Nojah. Enam seda probleemi pole. Nyyd on olemas Zlimline Transion ka kodus kasutamiseks. Toimib t2pselt sama efektiivselt, nagu salongi oma.

Valikud: VastaOsunda
Re: sõber transion..
Saatis: anks18
Kuupäev: 01. December 2011, kl 09.41

mis see üldse on millest siin räägitakse? Sama on ka KA endaga, kui siin saad kaalu alla ja pärast tuleb kõik tagasi ei pruugi selles süüdi olla KA, vaid hoopis ise! ja igasugu muid dieete saab ka pidada ilma järgnevate probleemideta.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.