Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Šokolaad teeb saledaks
Saatis: simonski
Kuupäev: 09. March 2010, kl 11.43

Tere,

Minu naine on avastanud enda sõnul imelise šokolaadi, mis teeb saledaks, ilusaks ning ravib haiguseid. Enne kui Ta Mind vaeseks sööb, tahaks teada, kas asjal on tõsi taga või mitte!

www.shokolaad.edicypages.com

Kas kellelgi on kogemust selle šokolaadiga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Šokolaad teeb saledaks
Saatis: brita
Kuupäev: 13. December 2011, kl 21.35

Igaüks, kes kirjutab tootele juurde "Soovitatame prooviks 2-nädalast tervenduskuuri, mille šokolaadi kogus on 50 šokolaadi tafflit või trüfflit", ei näi usaldusväärne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Šokolaad teeb saledaks
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. February 2012, kl 15.33

Toorkakaol on teada, et aitab kaalu aladada aga töötlemisel ja suhkru jm crapi lisamisel kaob ta kasulik mõju üle poole võrra.
Seal lehel ei ole kuskil kirjas mida see šokolaad täpselt sisaldab nii et soovitan su naisel parem tellida toorkakao pulbrit kuskilt, siis on ka kasulikku mõju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Šokolaad teeb saledaks
Kuupäev: 25. March 2012, kl 12.03

tead mina söön ka shokolaadi regulaarselt ja tundub et aitab tõesti , aga söön tavalist tumedat kalevi shokolaadi mis ei maksa märkimisväärselt midagi koledat ja muus toidus praktiliselt suhkrut ei tarbi.mis puutub aga igasugu kallitesse abiainetesse siis saab ka lihtsamalt iseloomu peab olema peenemaks ennast naljalt ei osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Šokolaad teeb saledaks
Saatis: leero
Kuupäev: 18. April 2012, kl 10.35

mina töötasin paar aastat shokolaadikohvikus ja sõin ikka päris palju!!!samas kaal ilusti langessmiling smiley ja püsis kuni läksin kontorisse istuvale tööle ning loobusin shokolaadist, kuigi füüsilist trenni hakkasin siis tegema, siis ikka tõusis korralikult!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.