Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kui on soovi liituda ja katsetada
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. August 2012, kl 14.45

Kas leidub kedagi kes sooviks minuga liituda . Lõin Blogi enda jaoks kus on mul ära toodud ja silme ees minu eesmärgid ja motivatsiooniks pildid. Soov oleks saada hiljemalt 9 kuuga -15kg . Aga loodan et suudad selle kaalu varem saavutada.minu blogi põhimõte on selles et see annab ülevaate minu tegemistest ja eksperimentidest. Soovin kaalu alandad, rasedusega tekkinud venitusarme vähendada (kreemid, trenn ) ja tselluliidist lahti saada ( toit,trenn,kreemid,harjamine,masaaž ). Hetkel pean ja on plaanis ka veel paari dieeti proovida ( KUIGI MA NEID ENAM VÄGA HEAKS EI KIIDA , KUIGI UUDISHIMU ON SUUR... ÄKKI TÕESTI MÕJUB ).

Kui arvad, et oled nõus eksperimentidest( dieetidest, tervislikust toitumisest,treeningutest, tselluliidi ja venitusarmide peitmisest ) osa võtma anna märku mulle . Koos oleks kindlasti lahedam muljeid vahetada nin Blogisse postitada meie saavutusi ning pilte " enne ja pärast " ...


[kaalustallakiirelt.blogspot.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui on soovi liituda ja katsetada
Saatis: violet
Kuupäev: 17. August 2012, kl 15.05

Olles ise igasuguseid dieeete proovinud võin sulle käsi südamel öelda, et ära hakka tervist rikkuma dieetidega. Loodan, et suudad oma uudishimu taltsutada ja ei hakka nendega tegelema. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui on soovi liituda ja katsetada
Kuupäev: 18. August 2012, kl 11.05

Hei! Ma toetan sind! Sinu näitel ma otsustasin ka oma blogiga uuesti alustada. [dieedipaevik.blogspot.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui on soovi liituda ja katsetada
Saatis: kadi92
Kuupäev: 18. August 2012, kl 16.01

blogitades on kuidagi märksma tugevam see motivatsioon winking smiley EDu sulle igatahes !!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.