Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
süsivesikute vaene dieet
Saatis: Askant
Kuupäev: 13. March 2011, kl 16.49

Kas kellelgi on kogemust? Kuidas alustasite ja millised tulemused? Ise alustasin mõned päevad tagasi- kaalunud veel ei ole. ootan arvamusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.45

olen pidanud, mitte küll seda proteiinikat vaid astronautide või siis Kremli dieeti. Nädala pidasin, kaalulangus umbes 5 kilo. Kuna ma liha väga ei armasta (piimatoodetest on samas väga raske loobuda- võin metsikutes kogustes nt keefiri juua), siis oli see minu jaoks üsna piinarikas.
Samas mul abikaasa pidas seda solidaarsuse mõttes koos minuga, süües minu jaoks kohutavalt palju liha ja peekonit- tema võttis alla uskumatud 7 kilo! Seega tundubki, et see dieet toimib tõepoolest ja kalorite rohkusega pole siin mingit pistmist. Edu ja meelekindlust Sulle ja anna teada, kuidas Sulle mõjus.

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Saatis: maiake
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.04

Mis siis toiduks oli - oligi liha kogu aeg või?

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Saatis: Askant
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.26

Tänud Dee Dee! Ma mõtlesin just, et kas liha ja jogurti kaloreid peab väga täpselt jälgima- vist mitte. Loomulikult ma ei liialda.... Kas te täistera ( finn crisp) leiba väikestes kogustes sõite või üldse mitte? Kuna olen alles alguses ei oska kuidagi koguseid vaadata. Mulle on see dieet jälle kerge, kuna ma pole kunagi armastanud saia, magusat jne. banaan on ainuke mida tahaks.... Aga see väike probleem! Annan teada kuidas läheb- langetama peab jube palju!

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.32

Milline see dieet siis välja näeb? mida süüa tohib? palju? kui tihti?

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 13. March 2011, kl 21.35

Huvilistele! Toksige Googlesse sisse Astronautide dieet ja sealt tuleb kogu info. Põhilised toiduained ja ka nende süsivesikute punktid. Selles dieedis peaks punkte hoidma 40 piirimail, et kaal langeks. Liha iseenesest on täiesti 0 punkti, ka pekk. Nii et söö, palju tahad. Leib- sai jah üsna süsivesikurikkad. Puuviljadegagi ei saa liialdada.
Hea on lehtsalat, spinat, juust (enamus neist ei sisalda või sisaldavad väga vähe süsivesikuid). Kuskilt internetist on pärit ka tarkus, et üks g süsivesikuid annavadki Astronautide dieedi 1 punkti. Kui 100 g 2 ühikut ja sööd 100 g, siis ongi 2 punkti täis. See teadmine andis võimaluse paki pealt ka punkte uurida. Finn-crispi ühes slices 3,7 punkti, nii et kui ülejäänud toiduks ainult juustu või liha sööd, siis söö või mitu tükkiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Saatis: Askant
Kuupäev: 14. March 2011, kl 07.29

[www.coffeetea.info] Sealt leidsingi tabeli! Tundub muidugi uskumatuna. Küsisin igaks juhuks ka oma arstist ema käest- väitis, et toimib! Ainult liha ja kana rasvaseid osi ei tohi söömata jätta. samuti rasvasemad hapukoored, juustud jne.Kogused muidugi normaalsed. Igatahes mu mees itsitab kahjurõõmsalt ja arvab, et nädala pärast kaalun 100 kg. Nii palju siis toetusest.....

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.19

Need, kes te teete hoidke kursis, rääkige oma muljeid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Saatis: Askant
Kuupäev: 17. March 2011, kl 15.42

nüüd läheb viies päev. kaal langeb aga igasugune lihaisu on kadunud.... Mune ei taha ka näha. Hetkel läheb vaid mozarella ja tomatid. tahaks puuvilju, aga esimene nädal ei tohiks midagi üle 4-5 punkti/100 gr süüa.... Aga nälga ka ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: süsivesikute vaene dieet
Kuupäev: 24. March 2011, kl 09.28

tere! kuidas teil läheb selle dieediga ? kas keegi oleks nii hea ja paneks oma päevamenüü kirja ?

ma ise tegin ka seda 2 nädalat, tlemus oli - 1 kilo. esimesel päeval. ülejäänud aja seisis kaal.

mida ma siis valesti tegin ? või lõpetasin liialt vara ära ? oleksin pidanud ootama veel ???

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.