Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kui eesmärk saavutatud...
Saatis: erlunks
Kuupäev: 09. April 2010, kl 12.07

Ma siin blogisid lugedes vaatasin, et mõnel on eesmärgini väga vähe jäänud, mis on lausa uskumatult suurepärane, nii tublid ja otsusekindlad inimesed smiling smiley
Aga kuidas te edasi kavatsete minna? Jääte kaalu säilitamise eesmärgil edasi gramme ja kaloreid lugema kaaluabis või lasete ennast vabaks? Ja üleüldse kuidas eesmärgi saavutamine teie elu muudab? Kõikidelt oleks seda muidugi huvitav kuulda, mitte ainult kohe-kohe eesmärgini jõudvatelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui eesmärk saavutatud...
Saatis: Merle
Kuupäev: 09. April 2010, kl 12.25

Mõtisklen siin endamisi, et kui ma peaksin selle ideaalkaalu 16. maiks kätte saama (mis on sama number, mis ma 20 aastat tagasi keskkoolis kaalusinsmiling bouncing smiley), siis see on iseenesest juba piisav ime.thumbs up
Vahetult pärast eesmärgi saavutamist plaanin värskendada päevast kaloraazi ja sättida see nö. säilitusreziimile, et saavutatud kaalule pidama jääda.
Lühidalt - kavatsen jääda siia kaloreid sisestama/lugema vähemalt suve lõpuni.

PS. Olgu öeldud, et alustasin 20 jaanuaril ja siiani on pekki maha läinud ca 10kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui eesmärk saavutatud...
Saatis: rullu
Kuupäev: 09. April 2010, kl 12.47

Suurepärane töö, Merle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui eesmärk saavutatud...
Saatis: doris
Kuupäev: 09. April 2010, kl 13.06

Ühinen Merle arvamusega. Peale seda, kui normkaal saavutatud, siis tuleb pisut energiahulka tõsta, et kaal enam ei langeks. Pisut jo-jod teeb kaal ikka. Ka tulevikus. Kavatsen kaalul silma peal hoida. Kui nädala lõpus kaal kilokese tõusnud, siis kohe natist kinni ja kergemale menüüle niikauaks kuni normkaal jälle tagasi. Kui harjumus korralikult süüa on kenasti külge on jäänud, siis ei usu, et ka kehakaal väga kõikuma kipub. Ei tohi lasta kaalul minna. Mina ühel korral selle vea tegin ja teist korda seda korrata ei kavatse. Ei mingeid õigustusi stiilis, et küll ma kevadel end käsile võtan....winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui eesmärk saavutatud...
Saatis: Sokukene
Kuupäev: 09. April 2010, kl 21.33

Mina savutasin üleeile oma eesmärgi, selle mis kaaluabi mulle KMI järgi pani. Nüüd seadsin aga uue eesmärgi, sest mulle tundub, et mõnes kohas on ikka veel miskit üle... smiling smiley Kui ma selle esimese eesmärgi täitsin, siis kaaluabi pakkus ise kalorinormi kaalu säilitamiseks 12 nädalaks. Nii et kui ma nüüd ka teise eesmärgi ära täidan, siis kindlasti jään edasi jälgima, sest ma ju tean iseennast... grinning smiley. Ise arvan, et selle säilitamise ajal alles jõuab keha lõpuks sinna kuhu eesmärk jõuda oli... sest kaal ju langeb kiiremini kui pekk kaob. No tsellu on veel hoopis omaette teema.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui eesmärk saavutatud...
Saatis: ViKe
Kuupäev: 13. April 2010, kl 19.55

Minul on eesmärgi saavutamiseni veel aega. Plaanin ise saada eesmärgi täidetud 18.juuniks, kuid vahepealne komandeering ja väljas söömiste ralli andis mulle tagasilöögi (nädalaga +2,5 kg). Nüüd pean pingutama eriti kõvasti, et selle eesmärgi õigeks ajaks nn ikka kätte saan.
Kaaluabi konto eest olen maksnud juba kuni märtsini 2011. Seega kavatsen ka peale eesmärgile jõudmist edasi toidupäevikut pidada. See on tõesti meetod, mis aitab end kontrollida.
Olen rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: kui eesmärk saavutatud...
Kuupäev: 14. April 2010, kl 12.29

Mina võtsin ka aastase päevikupidamise plaani, kuigi eesmärk võiks saavutatud saada sügiseks. Lihtsalt ma tean, et see number iseenesest ei ole veel kõik. Siinses ideaalkaalus olin kunagi siis kui seljataga oli paar aastat intensiivset trenni. Kuid riided mis siis seljas kergelt lotendasid, olid ostetud ühel ammusel mittesportlikul ajal kui kaalusin omakorda ca 5-6 kg vähem. Nii, et kui superhead füüsilist vormi pole, võiks vabalt veel mõned kilod kaotada peale "verstapostini" jõudmist ;-)

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.