Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
LCHF-dieet
Saatis: Jupats
Kuupäev: 18. April 2010, kl 10.07

Tere kõigile! Ootan sellele teemale vastuseid just neilt, kes on ise seda dieeti proovinud. Mis on tulemused? Kuidas on mõjunud kaalule, teie tervisele, siseorganitele jne? smiling smiley Kellel kogemusi selle dieediga, siis palun jagage! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LCHF-dieet
Saatis: 123keits
Kuupäev: 18. April 2010, kl 10.34

Mina olen nüüd mõned päevad proovinud ja tulemused on juba -1,2 kg.Üsna raske on süsivesikutest eemale hoida ja süüa osta, kuna enamus toitudes on mingil määral süsivesikud sees, niiet päeva lõpus on ikkagi graafikus kõik veerandi peal. Põhilisi süsivesikuid ei ole ma üldse söönud(leib,sai,kartul,riid,makaronid), niiet ikkagi aitab siis.Raske on leida midagi liha või kana juurde süüa, kuna ainult toorsalat on ka jama. Olen palju omletti söönud, munas ju vähe süsivesikuid, aga arvatavasti varsti muna näha ei taha ka enam. Üks lõuna sõin liha ja muna, siis oli süda päris paha pärast-hirmus rasvane kõik,isegi kui kurki kõrvale võtsin. Hetkel olen rahul ja proovin edasi, kõht on täis ja tuju hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LCHF-dieet
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. April 2010, kl 10.45

Kana, liha ja kala kõrvale saab teha ju vägagi erinevaid salateid. Ja poes on sügavkülmaletid täis igast köögivilja variante.
Lisaks nt lillkapsas (väga mõnus kartuli aseaine). Hapukapsas on kah vähe süsivesikuid.
Minul veel mingeid märkimisväärseid tulemusi pole aga väike langus siiski on ja mis peamine - pole enam näksimisvajadust, magusaisu ega õgimishoogusid. Tahe asjaga edasi minna on suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: LCHF-dieet
Saatis: Kaseke
Kuupäev: 20. April 2010, kl 22.01

Kas keegi räägiks sellest dieedist lähemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: LCHF-dieet
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 07.53


Valikud: VastaOsunda
Re: LCHF-dieet
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.53

Olen püüdnud vähendada süsivesikute tarbimist ja algul kaal langes ilusti. Nüüd aga enam mitte, kõigub kilo piires. Raske on proovida süüa vähem süsivesikuid ja siiski kalorinorm täis saada, minul jääb kalorinorm täitmata. Muna on hea idee, kuid kas keegi oskab veel midagi soovitada?
Tuleb välja veel, et ka köögiviljad, näit. keedupeet, annab palju süsivesikuid. Mul tänasest lõunamenüüst (peedi-tuunikala salat)on süsivesikute annus kõige suurem.

Valikud: VastaOsunda
Re: LCHF-dieet
Saatis: Jupats
Kuupäev: 23. April 2010, kl 12.08

Mul kalorinormi täis saamisega probleeme pole. Päevas luban endale ühe leiva, mille peale panen lepasuitsu fileerulli (minu arvates väga hea toode: vähe rasvu ja süsivesikuid, selle eest valge parajalt smiling smiley). Palju söön maitsestamata jogurtit, mille maitsestan ise oma soovi kohaselt nt maasika toormoosiga, kliidega jne. sealt saan ka oma süsivesikud kätte aga samas ei ületa enda jaoks seatud piiri ja ei piina end ka nende pideva lugemise ja jälgimisega. Köögiviljadest söön hetkel palju lillkapsast ja brokolit, nendest saan ka oma süsivesikud kätte. Ma väga nende pärast nüüd ei muretse. Lihtsalt püüan, et õhtul see protsent näitaks 30-40 % vahele, siis olen väga rahul endaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.