Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellitajat!
Kuupäev: 25. April 2011, kl 22.02

Liitusin täna kaaluabiga ning sooviksin oma kaalu natukene kergendada ja siis seda hoida. Eelkõige on eesmärk leida oma toitumises tasakaal. Kaalu on 64 kg hetkel ja pikkust 170 cm. Kas oleks kedagi, kes sooviks seda koos minuga teha? Ootan huviga:-)

Päikselist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 25. April 2011, kl 22.09

Ma võik sulle ka kampa tulla, kuigi osalen juba ühes duellis, aga ega topelt ei kärise smiling smiley mul kaalu tänase seisuga: 64,6 kg ja pikkust 160 cm.
Päikest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 25. April 2011, kl 22.52

Oi kui vahva! Hakkaks siis asjaga kohe pihta. Ega ma päris täpselt teagi kuidas see käib. Äkki oskad nõu anda? Igal juhul kaaluks hea meelega homme hommikul ja siis juba järgmine teisipäev. Kas sobib?

Päikest sullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 25. April 2011, kl 22.58

Mina lööksin ka heameelega kampa smiling smiley

Pikkust 169 ja laiust tänase seisuga 67,7 sad smiley Eesmärk tagasihoidlik 60 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: mileedi
Kuupäev: 26. April 2011, kl 08.27

ma ka liituks teiega, motivatsiooni ehk tõstab. Liitusin selle Cherry kampaaniaga. Kaal 74 kg, pikkus 178, tahaks saada 62 kg alla, see nii minu kaal enne rasedust...Praegu selline rasvavöö ümber.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 09.08

Duellid hakkavad reeglite järgi reedel... kõik duellitajad kaaluvad reede hommikul pärast Wc käiku.

Äkki teeme nii, et kogume reedeni veel toredat seltskonda ja siis hommikul paneme siia kõik ausalt oma mõõdud kirja smiling smiley *pikkus, * kaal, * vööümbermõõt, * puusaümberõõt ja *soovitud kaalunumber ka smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maazikazzz 26.04.2011 09.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: Kats23
Kuupäev: 26. April 2011, kl 18.58

Aga mis siis ikka..kuidagi peab viimased kilod maha saama. Ehk duellitamine aitab smiling smiley
Pikkus 160cm ja kaalu 63kg. 56 oleks siis eesmärk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 19.31

Nii tore, et meid vaikselt ikka koguneb smiling smiley Reedeks on kindlasti üks igavesti tore seltskond koos smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: koiott
Kuupäev: 26. April 2011, kl 21.29

kas mina ka veel kvalifitseeruks? pikkust 174, praegune kaal 79,9. tahaks 70 peale saada (minu jaoks ulme muidugi spinning smiley sticking its tongue out aga proovida ju võiks).
ma pole muidugi eriline foorumis lobiseja aga iganädalane duell võibolla aitaks mul natukenegi korralik olla nädalavahetustel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 21.34

Nii tore on näha kuidas inimesed pingutavad ja tahavad end paremini tunda. Läheme siis koos sellele vastu. Reede on start! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 22.13

Tere.
Mina ka ühineks teiega,pikkus 175 ja kaal 75kg,soov saada 65 peale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 22.31

kõik toredad kaaluabilised sobivad meie kampa väga hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 22.39

Hetkel siis kambas : õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234 ja Maasikazzz aga kui on veel tahtjaid siis mahub ju veelgi häid lambukesi smiling smiley

Teeme ka reeglitepõhise duelli, nii, et reede hommikul pärast wc-s käiku on kaalumine ja lisaks kaalunumbrile võite muud mõõdud ka siia kirja panna, et siis on hiljem hea edusamme vaadata smiling smiley
ja hiljemalt esmaspäevaks peab olema kaalunumber siia lisandunud, siis uuendatakse tabelit.

Reedel, kui kõikide numbrid koos, teen meile tabeli ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 26. April 2011, kl 22.50

tänud Maazikazzz, sa nii tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 27. April 2011, kl 06.52

pole tänu väärt, mul lihtsalt selline amet, et palju netis.. ja aega üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.00

Mina ka sooviks kampa lüüa, kuigi ma olen juba paar nädalat dieeditanud, siis siin olen uus.Täna hommikul kaalusin 62,9 ja olen 154cm pikk, eesmärk oleks kaaluda 55kg suveks smiling smiley.Kaalu alstasin langetama 65kg pealt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: Miizu
Kuupäev: 27. April 2011, kl 09.29

Tere,

Liituksin ka teiega ehkki panin ennast juba kirja teise duelli. Siin rohkem minu mõõtu duellitajaid smiling smiley Kaal 63 kg, pikkus 165 cm, esialgne soovkaal 59 kg (suveks tahaks ikka 55 kg jõuda) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 27. April 2011, kl 17.04

Terewinking smileyolen siin uus ja kui sobib,liituks ka teiega.Pikkus on 170 ja ülekaal on praegu 78-tahaks 69 peale saada.Pole kunagi duellidest osa võtnud loodan,et see aitab natukenegi rohkemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: koiott
Kuupäev: 28. April 2011, kl 06.48

küll ma eile otsisinb seda teemat, mõtlesin juba et mul on luulud või nägin seda unes et end kusagile duelli kirja panin grinning smiley
kas duellinimekiri ja kaalutabel läheb ikka õige teema - motivatsioon, alla ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: kata89
Kuupäev: 28. April 2011, kl 13.40

Tere!

Olen ka siin alles uus. See duelli asi tundub päris vahva ja tahaks ka osaleda. Kas veel saab? Olen 62kg ja 159cm. Soov 55 peale saada esialgu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 28. April 2011, kl 20.32

Kas kõik duellitajad on suureks avapauguks valmis? hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: koiott
Kuupäev: 28. April 2011, kl 21.24

valmissmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 28. April 2011, kl 22.27

Võtame kõik kampa.... duell läheb homsest käima... homme teen meile foorumi teise teemasse korraliku tabeli ära smiling smiley ja panen siia lingi, et leiaksite ilusasti üles smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 28. April 2011, kl 22.29

Hetkel siis kambas : õigelteel, annimanni, mileedi, Kats23, koiott, kullake1234, kukimuki, Miizu, Märtsikas, kata89 ja Maasikazzz jõudu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.44

põnev, põnev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat!
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.02

Nii, meie uus ja värske duell on üles seatud, edaspidi kohtume foorumi teises teemas --> Motivatsioon --> leidke meie duell üles (teema pealkirjas on meie kõigi nimed reas). [foorum.kaaluabi.ee] grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.