Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Päevased kalorid ja trenn
Saatis: oonyx
Kuupäev: 25. April 2011, kl 22.15

Tahan kaalu langetada.
Kaaluabis määrati kindel kaloraaz. Aga kui teen mingit trenni siis päevakaloraaz näitab, et võin selle võrra rohkem kaloreid tarbida toiduga.
(Panin endale esialgu suht mitteliikuva eluviisi aga on kavas hakata jooksuga tegelema).

Kas peaksin siiski määratud kaloraaziga piirduma? Või võin trennis kaotatud kalorid päevanormile lisada?
Olen lugenud eri väiteid - ühed lubavad, teised mitte. Et kui trennis kulutatud kaloreid mitte tagasi süüa siis võib keha säästureziimile minna. Või et pigem siiski süüa, muidu kaal ei lange. Kuigi kaloraaz on nagunii vähendatud?!

Oskab keegi korralikult põhjendada üht või teist varianti? Kumb on õigem?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati oonyx 25.04.2011 22.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päevased kalorid ja trenn
Saatis: kakukene
Kuupäev: 01. June 2011, kl 23.05

Minul sama küsimus, ma ei saa sellest pointist üldse nagu aru, et kui palju ma trenni tehes siis süüa võin. Kas pean siis pärast tunnist rattasõitu selle 500 kcal tagasi sööma, mis sai kaotatud tabeli järgi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Päevased kalorid ja trenn
Saatis: Koshka
Kuupäev: 25. August 2011, kl 14.22

Ei, mitte mingil juhul. Kaal langeb ainult siis kui kulutad rohkem kaloreid kui tarbid. Kui trennis kulutatud tagasi sööd siis on trenn mõtetu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päevased kalorid ja trenn
Saatis: bindweed
Kuupäev: 14. October 2011, kl 15.35

Kui paned andmetesse, et ei tee üldse trenni, siis võid ju trennid kirja panna. Kui aga panid andmetesse, et oled kuigivõrd aktiivne, siis küll ei soovitaks trenne kirja panna. Siis nad lähevad sul ju topelt kija - enese petmine. Ma nt panin andmetesse, et aktiivsus 0. Trennikorrad panen kirja (ainult trennid) muud kehalist aktiivsust ei pane. Aga trennis kulutatud kaloreid ma tagasi ei söö

Valikud: VastaOsunda
Re: Päevased kalorid ja trenn
Saatis: Mari20
Kuupäev: 15. January 2012, kl 11.36

Kus ma oma andmeid muuta saan? Panin selle 1-3x nädalas trennitegemise, kui kodus trenni teen, aga nüüd sellejutu peale peaksin 0 panema. Aga kust kohast??? Üldse ei leia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päevased kalorid ja trenn
Saatis: TomYam
Kuupäev: 30. January 2012, kl 17.17

Päeviku teed lahti, paremal eesmärk vajutad värskenda ja muudad vastavalt vajadusele.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.