Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Suveks vormi !
Saatis: hopeso
Kuupäev: 30. April 2011, kl 11.44

Tere ,olen läinud kaaluga täiesti liiale ,ma kaalun juba 81 kg ,aga oleks soov suveks vormi saada ,mai,juuni kuuga .Oleks tore kui te sooviksite mingeid nippe ja annaksite abi.Olen mõelnud ka sellisele toiduasendajale nagu active evryday ,olen varem ka kasutanud ja väga tõhus toime ,eelmine kord kaotasin kuuga 6 kg.Muidugi sööksin puuvilja juurde ja teeksin ikka trenni ka juurde ,mis te arvate sellisest asjast !smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi !
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. April 2011, kl 17.12

Mina olen olnud alati selline pendeldaja, samuti pidanud dieete jm ja kõik on tagasi tulnud. Rohkemgi kui enne! Soovitan hoopis - võta realistlik eesmärk ja vabane lisakilodest kogu eluks! Kaalulangus on püsiv ja kehal aega harjuda vaid siis, kui kaotad 0,5 kg nädalas. Muidugi võid ka kaotada kuus 4-5 kg aga seda on raskem hoida. Eks ise tead, aga mina olen nüüd esimest korda elus olnud mõistlik (4 kuuga 8 kg) ja ma arvan, et kaotan veel kilokese - selle viimase jaotan veel kuu aja peale - ja siis asun säilitama. Sest alla võtta on alati kerge, aga samasse kaalu jääda ikka hoopis raskem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi !
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. May 2011, kl 21.27

Minul tekkis küsimus, kui see preparaat nii hea oli ja sind tulemus 1 kuuga 6kg rahuldas siis miks sa nüüd jälle oma kaaluga rahul ei ole. Kas tegemist ei ole mitte sellega, et mis kiirelt läinud tuleb topelt tagasi kohe kui lõpetad selle imerohu söömise?

Õigem on õppida õigesti ja tervislikult sööma ning siis langeb kaal ise sest kehal ei ole vaja neid liigseid kilosid hoida. Liikumine on muidugi kindlasti vajalik ja puuviljadega ei maksa ka liialdada. Soovitav on 2 ca 100-120g puuvilja päevas. Puuviljad sisaldavad fruktoosi ja selle liigtarvimine on sama kui sööd suhkurt lusikaga.

Edu sulle eesmärgi täitmisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi !
Saatis: bindweed
Kuupäev: 04. May 2011, kl 15.24

Kui klassikuid tsiteeridasmiling smiley, siis "pole küll minu asi, aga" unusta ära imepreparaadid ja -asendajad. Viska kohe hästi kaugele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suveks vormi !
Kuupäev: 04. May 2011, kl 17.37

Need tuleb kindlasti nurka visata. Mina olen ka olnud selline kiirete tulemuste jahtija ja olen saanud ka superhäid tulemusi ja võtnud alla väga väga kiiresti. Tulemus: KÕIK TULEB TAGASI- Tegelikult lausa topelt. Ja see pole ühegi saleneja jaoks uudissmiling smiley Endal ka väga raske vaikselt saleneda ja tahaks kohe ja praegu, aga siis mõtlen sellepeale, et võin ju kiiresti saleneda ja paar kuud(kui sedagi) särada, aga hiljem olen jälle ümmargune... Ja jälle alguses...
Valik on sinuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.