Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kui kaal on langenud, siis peaks ju kaloraaži hulga ka üle vaama... Kes kinnitaks/lükkaks ümber?
Saatis: Iireke
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.51

Tere kõigile.
Minu kaal langes kenasti, aga nüüd 1 kuu juba seisab. (Hea muidugi, et seisab, mitte ei tõuse smiling smiley Mul aga on kavas sama palju veel alla võtta, kui juba võetud on, st 9 kg.
Kõigi loogikate kohaselt peaks nüüd ju kaloraaži hulga üle vaatama või mis...? Toidupäeviku lehelt aga ma ei leia küll mingit sellist ümbermääramise kohta.
Kas keegi oskab aidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui kaal on langenud, siis peaks ju kaloraaži hulga ka üle vaama... Kes kinnitaks/lükkaks ümber?
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.15

Tere

Kcalorite normi saab muuta päeviku alt. All, paremas nurgas on eesmärgi muutmine.

Mina ei võtnud ka alla ja muutsin ära füüsilise aktiivsuse taseme ja tähtaja ning sain suurema calorite normi. See mõjus. Sain päevaseks normiks juurde ligi 100 kcalorit ja nälg kadus ära. Arvan, et füüsilise aktiivsuse tõusuga olid tegelikud kcalorid alla 1200 ja organism hakkas kõike säilitama. Ka vee joomine peab olema tasakaalus. Pean päeva esimeses pooles rohkem jooma. Õhtul söön rohkem värsket salatit.
Aga olen lugenud, et mõni just vähendab kcaloreid (muudab tähtaja lühemaks).
Eks keha annab ise märku, kas tasakaal on ületatud või all.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui kaal on langenud, siis peaks ju kaloraaži hulga ka üle vaama... Kes kinnitaks/lükkaks ümber?
Saatis: Iireke
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.26

Aitäh! Sain muudetud, mis vaja. Hakkan proovima smiling smiley Edu Sulle ja edu mullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui kaal on langenud, siis peaks ju kaloraaži hulga ka üle vaama... Kes kinnitaks/lükkaks ümber?
Kuupäev: 11. May 2011, kl 18.43

Ma uuendan iga paari kaotatud kilogrammi tagant oma eesmärki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui kaal on langenud, siis peaks ju kaloraaži hulga ka üle vaama... Kes kinnitaks/lükkaks ümber?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. May 2011, kl 14.46

Ka mina uuendan eesmärki iga kaotatud kilo tagant, nii on ju tegelikult loogiline ka, et väehaaval vajalik kaloraaz väheneb kui kehakaal langeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.