Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Probleem kcal-tega ning süsivesikutega
Kuupäev: 09. June 2011, kl 21.51

Ma ei saa enam mitte midagi aru, mida ma valesti teen. Kas keegi aitaks mind? Nimelt probleem järgmine: tarbin hetkel 1202 kcal ning liigun minimaalselt. Alguses kaal veidi langes, aga küllap sellepärast, et olen tugevas ülekaalus (168 cm ning ideaalkaaluks sooviksin 63 kg). Nüüd aga kaal mitu nädalat seisab ning vahel on isegi kilo rohkem. Kui vaadata seda, et palju minusugune minimaalselt vajab siis see on 1440 kcal. Kas peaksin siiski kalorite kogust suurendama, et kaal jälle langema hakkaks? Hakkan juba lootust kaotama ning olen söönud ka veidi rohkem nt kuni 1300 kcal-ni. Mõtlesin, et pole enam vahet, nagunii enam ei kaota ning lootus kaob.
Teine probleem on see, et ideaalne toitumine tähendab seda, et süsivesikuid peaks tarbima u 55%. Samas need numbrid, mis näitavad soovituslikku kogust ei klapi sellega, mis sektoris on välja toodud - nt täna olen tarbinud 65% süsivesikuid, ent soovituslik kogus näitab, et 100%-st olen tarbinud 92% ja justkui võiksin veel süüa.
Oleks hea, kui keegi saaks veidi mind aidata ja selgitada asja. Aitäh.

Valikud: VastaOsunda
Re: Probleem kcal-tega ning süsivesikutega
Kuupäev: 10. June 2011, kl 20.23

Mina jälgin seda ülemist sektorit ja saan alati enamvähem tasakaalu Alumised näitavad lihtsalt kogust grammides, mitte nende suhet. Arvan, et pead kõik kalorid täis sööma. Olen sama pikk, aga kaalun isegi vähem kui sul soovkaaluks ning tarbin ligikaudu 1400 ning kaal on langenud. Kui sul on tugev ülekaal, siis seda enam hakkab see langema. Seega ära muretse ja söö kõik täis! Ära unusta, et tähtis on just järjepidavus. Ära tee nii, et nüüd nädal aega ei lange kaal, seega löön käega! Mitte mingil juhul.

Tasa sõuad, kaugele jõuad!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.