Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuidas ma ikkagi arvestan seda kalorinormi.
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.35

Niisiis minu BAV on 1470 kcal (1-3 päeva nädalas aktiivset treeningut). Kirjas on et oluline on et kalorite tarbimise arv ei langeks alla 1470kcl.

Kui ma söön päeva jooksul umbes täpselt 1470kcal ja lisan treeningupäevikus seal erinevaid tegevusi näiteks hularõnga keerutamine 15min kulub 87kcal. see teeb siis 1470-87. Nüüd olen ma tarbind 1383kcal. Kas see tähendab seda et peaksin siis veel lisaks sööma et ikka 1470kcal uuesti täis saaks?

Või on asi nii, et need tegevused mida liigitan (1-3 päeva aktiivse tegevuse) alla neid sinna treeningupäevikusse kirja ei pane, kuna selle tõttu kaloriarv ongi ju nii suur. ja kui teen lisaks veel tegevusi siis need panen kirja ja need söön ka tagasi.

Mida rohkem ma mõtlen seda keerulisemaks ma asja endale teen. Äkki keegi asjalikum oskab selle kõik minu jaoks lihtsalt ära seletada. Tänudtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas ma ikkagi arvestan seda kalorinormi.
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.51

Hei!

Olen analoogseid küsimusi siin ka varem näinud. Võid sirvida teemades, võimalik, et sellele on vastatud.

Mina isiklikult ei söö neid kaloreid tagasi. NT kui mu BAV on 1400 ja ma teen Crosstrainerit(500kcal) siis veel tantsin(400kcal) ja jalutan 2-3h (200kcal)... Ma ei suudaks lihtsalt füüsiliselt sellist kalorihulka täis süüa.
Ja ma olen jälginud teiste inimeste toitumisharjumusigrinning smiley keegi ei söö ju mingi 300kcal... see oleks utoopiline ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas ma ikkagi arvestan seda kalorinormi.
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.51

Viimases lauses pidi olema 3000 kcal

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas ma ikkagi arvestan seda kalorinormi.
Saatis: Evka33
Kuupäev: 14. June 2011, kl 14.07

Mina teen nii, et füüsiline aktiivsus on vähene- või üldse mitte, selle järgi on arvestatud mu päevane norm. Ja igapäevaselt lisan trenni ja söön ära põhikalorid+ trenni lisakalorid, vahest ka mitte. Ma ei tea, kas see on õige või vale?? Oskab keegi kommanteerida? Samas arvan, et kõik oleneb, mida ja kui palju sa peale trenni sööd. Kui jätad suurema osa toidust peale trenni, siis see pole kindlasti kasulik..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas ma ikkagi arvestan seda kalorinormi.
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. June 2011, kl 14.54

Teen nii nagu Evka33 - füüsiline aktiivsus on vähene või üldse mitte, kui trenni teen või liigutan, siis kasutan oma trenni lisakalorid ära, kui on vajadust. Vahel on kohe väga neid vaja, teinekord mitte. Teen nii kuidas tunne on. Aga kalorid arvestasin BAV-i järgi, see on 110 kcal rohkem kui siinne programm annab. Liitudes kaaluabiga panin kirja oma liikuvuse - st et 3-5x trenn ning kasutasin ka enamusjaolt oma trennikalorid ära ka. Ise veel vaatasin, et oi kui hea programm - kõht kogu aeg täis, pigem probleem kalorite täissöömises kui et puudu tulekssmiling smileyTulemus oli aga see, et tegelikult säilitasin kaalu, langus oli üliväike. Muutsin siis oma liikuvuse ära, nüüd on hakanud kaal ka minema. Läheb küll aegamööda - 3,5 kuud ja 4,8 kilo - kuid ise olen rahul.Samas esimene 1,5 kuud säilitasin ju kaalu smiling smiley Sai natuke segane see jutt, aga võibolla oli abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas ma ikkagi arvestan seda kalorinormi.
Kuupäev: 14. June 2011, kl 15.41

Aitähh vastanutele.
Esimesed päevad kui kasutama hakkasin tegin samamoodi nagu Evka33 ja Zant. Aga siis hakaksin kahtlema ja mõtlesin asja endale keeruliseks. Nüüd jätkan samamoodi nagu teie. Hetkel tulemused väga head 5 päevaga 1,2 kg maassmiling smiley loodan et kõik sujub samamoodi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.